Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az mennyire igaz, hogy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire igaz, hogy nagyon kevés a valódi homoszexuális?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy még a melegek egy része is nagyon csekély mértékben vonzódik lányokhoz. Valóban sokkal több a hibrid szexualitású ember, mint a teljesen meleg vagy teljesen hetero?


Én melegnek tartom magam, de nagyon ritkán egy-egy lány is meg tud fogni.


2020. júl. 20. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szexualitás egy skálán mérhető, előfordulhat, hogy a két végletben kevesebben vannak, mint a kettő közti nagy szakaszon.
2020. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a google-n Kinsey skála. S való igaz kevés aki teljesen csak a "meleg" oldalon tartózkodik, inkább a köztes között valahol. Ettől még a teljesen heterok vannak többségben. A felmérések alapján kb. 6-8% a melegek/biszexek aránya.
2020. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2

Az csak a melegek aránya. Minden felmérés azt mutatja, hogy biszexek sokkal többen vannak.

2020. júl. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3-as lehet, de ettől még a heterók vannak többségben.
2020. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4

Sok felmérés szerint az a többség szó kicsit túlzás, mert valóban többen vannak, de nem sokkal. Korábban német felmérést olvastam erről, ahol több ezer fiatalt kérdeztek meg. De minap linkelt valaki talán egy angolt hasonló eredménnyel.

2020. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyian vannak,akik "valóban heterók".
2020. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!