Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Minden meleg ennyire értetlen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden meleg ennyire értetlen?

Figyelt kérdés

Egy átlagos beszélgetésem egy másik meleggel így szokott zajlani:

Ő: Aktív vagy passzív vagy?

Én: Anális szexben nem szoktam részt venni.

Ő: De aktív vagy passzív vagy?

Én: Passzív.

Ő: Hogy lehetsz passzív, ha nem veszel részt anális szexben?


2020. júl. 8. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem szexualitas kerdese. Alap ertelmisegi szint hianya.
2020. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
😂😂😂
2020. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
99%

Nem csak a melegek ilyenek vagy nem tudom. Olyan oldalon ismerkedtem, ahol vannak vegyesen minden szexualitásból. A profilom kitöltve, minden fontos adat megadva, még egy kép is van felsőtestemről.

Ismerkedni kezdek egy faszival, a nevemet is kérdezi és meg is mondom (Gergő). Orálszexet szeretne, mint én. Javasolja cseréljünk képet. Elküldök neki egyet, erre azt írja, hogy "elnézést, félreértés történt, azt hittem, hogy nő vagy."

2020. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Milyen oldal ez, ahol nincsenek elkülönítve a melegek?
2020. júl. 8. 14:12
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
#3 ez sztem csak lekoptatós duma, nem jössz be neki de nem akar bunkónak lenni.
2020. júl. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%
Bár én találnék megint egy olyan értelmes és megbízható barátot, akit az anál nem érdekel...
2020. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
98%
5. Erre én is gondoltam. De ezt le is lehet írni és nem kell komplett idiótának beállítania magát hozzá. :D
2020. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező át érzem a helyzetedet. Én nemrég írtam egy sráccal aki jól nézett ki a képeken (egyik társkereső appban) és teljesen egyoldalú beszélgetés volt részemről. Pedig az volt ki írva a profiljába h kapcsolatot keres, ahogy én is. De nem gondoltam volna róla hogy nem tud normálisan ismerkedni. És nem volt elég ez még gyerekesen is viselkedett, holott ő volt a öregebb.
2020. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én most nem egy emberről beszélek, a kérdésben leírt beszélgetéshez hasonló velem többször megtörtént.
2020. júl. 9. 10:42
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenkivel megtörtént már többször. Neked sem kell értetlenkedned.
2020. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!