Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha valószínűleg beleszerettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valószínűleg beleszerettem az egyik exatlonos versenyzőbe, az elmúlik majd?

Figyelt kérdés
Kempf Zozóról lenne szó. Csak ugye én is fiú vagyok, ezért került ebbe a kategóriába a kérdés. Már a műsor előtt tudtam, hogy ki ő, de különösebben nem követtem. Viszont már az első adásban felfigyeltem rá, szimpatizáltam vele. Tetszett külsőre is, meg a személyisége is. Azóta persze sokkal jobban ‘beleástam magam’ abba, amivel foglalkozott a műsor előtt, és csak mégjobban megtetszett. Aztán idővel bele is szerettem. Tudom, sokan mondják, hogy személyes találkozás nélkül nem lehetsz szerelmes, de én nem voltam olyan borzasztó sokszor szerelmes az életben, de ez olyan érzés, mint az eddigieknél és már kb. január vége óta tart. Napközben is rengetegszer ő jár a fejemben, meg mindig várom hogy kezdődjön az adás, főleg miatta. Pedig majdnem egyidős vagyok vele, nem is lakok messze tőle meg egyáltalán nem az a ‘tipikus’ srác vagyok se külsőre se belsőre, nem gondolná senki... Csak ugye tudom, hogy sajnos ez az egész amit szeretnék nem lehetséges, viszont ilyen még sosem volt velem, hogy a tv-ből valakibe ‘beleszeressek’ és ezért is érdekel, hogy szerintetek ha nem látom majd minden nap mint most, mivel a játék már a végéhez közelít, akkor ez el fog múlni annak ellenére is, hogy ilyen régóta tart ez az érzés?

2020. máj. 24. 05:30
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Azért elég érdekes hogy valakit nem ismersz, személyesen nem talalkoztál vele, azt sem tudod hogy valójában milyen ember, vagy hogy ki is ő, és szerelmes vagy.

Nagyon ki vagy éhezve az érzelmekre egyébként. Remélem ezzel tisztában vagy.

Mondjuk állj le a dologgal. Ne kövesd sehol a profilját. Egyébként el fog múlni.

2020. máj. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is el fog múlni. Ha vége a műsornak, más oldalakon is próbáld meg kevesebbet nézegetni. Tudom, hogy nehéz, mert voltam kicsit hasonló helyzetben, csak én a kollégámmal, akit ráadásul minden nap látok, és hallom, ahogy a barátnőjéről mesél.
2020. máj. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. máj. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Helyes srac. Valószínűleg nehéz lesz elfelejteni
2020. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó: én is így gondolom (sajnos...)

Első: Oké, lehet hogy nem pont szerelem mert nem ismerem személyesen, de valami nagyon hasonló a szerelemhez, mert ezt az érzést már eddig is éreztem olyan embereknél, akiket “tényleg” ismertem. Lehet, hogy érzelmesebb típus vagyok, vagy ahogy te írtad “ki vagyok éhezve az érzelmekre” de szerintem még mindig jobb ez, mintha csak és kizárólag a szexen járna az eszem érzelmek nélkül, meg hogy “hú de megb*sznám”. Sokan ezen az oldalon is így vannak, hát én nem.

2020. jún. 3. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!