Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Én szeretem sokáig bent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretem sokáig bent tartani a kakimat és amikor már a falat kaparom annyira kell, elkezdek közben masztizni és amikor a barna aranyat kitolom közben el is élvezek. Szerintem nagyon felerősíti a kettő az orgazmust. Próbáltátok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 20:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, hány éves vagy?
2020. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez felfogható egyfajta sportnak, béltorna. Nem baj ha gyakran csinálod. Az a lényeg, hogy a tartogatás ne tartson napokig egyfolytában. A lényeg a székelési inger minél hosszabb ideig való fenntartása egyfolytában, és ha múlik az inger minél előbb újra jöjjön. Ezt azért írom mert sokan főleg a renyhe bélrendszerűek le tudják állítani a székelési ingert és akár hetekig sem mennek nagyvécére. De ha tudod, hogy előtte való nap volt székleted semmi bajod nem lehet a kaki benntartásától.

Baj akkor van, ha fájdalommal jár és feszül a hasad. Például, ha nem mennek a szelek.

2020. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hetekig azt félreírtam, bocsi. Akár egy hétiget akartam írni.
2020. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

" A lényeg a székelési inger minél hosszabb ideig való fenntartása egyfolytában, és ha múlik az inger minél előbb újra jöjjön."


De ez az anális szexhez hasonlít nem? Az is a székelési ingerhez hasonlít. Ennyi erővel a szex is erősíti az izmokat.

2020. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólónak taps! Így van erről van szó.
2020. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
sok kérdést kaptam hogy a wc-n csinálom-e , a további kérdések elkerülése végett közlöm, h mióta jó idő van kimegyek az udvarra és ott állok neki
2020. máj. 25. 21:41
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szexi lehet, kár hogy nem látom.
2020. máj. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
87%
Mármint az udvaron kakilsz?
2020. máj. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem lennék a szomszédod az biztos.
2020. máj. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!