Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A light BDSM izgat titeket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A light BDSM izgat titeket?

Figyelt kérdés
Mik? Mióta? Melyik szerepben? Hány évesek vagytok?
2020. máj. 17. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét szerepben izgat. 18 évesen volt az első light élményem. Most 28 vagyok. Azonban csak értelmes partnerrel. Ilyen viszont ritkán van.
2020. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A cumcontroll izgat egy ideje. Ez már light BDSM? Azóta izgat, hogy láttam videóban.
2020. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Dominánsként izgat. De nem tudom ez BDSM-e. Azt mondanám önző vagyok. Sokaknak bejön. Van aki szolgaságnak hívja. Szoktam úgy is csinálni mert van akit izgat. A lényeg, hogy szopjon amíg akarom, masszírozzon, vagy hagyja hogy kedvemre dugjam. A lényeg hogy olyan legyen mintha kb mindent meg akarna értem tenni. Ez izgat. De ez már 16 évesen is így volt. Az első srác akivel voltam nagyon akart engem és mindent megtett. 3 évig heti 3x találkoztunk általában és mindig úgy volt, hogy csak rólam szólt. Ez alapozhatta meg ezt bennem.
2020. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két oldal izgat, például cum control, kikötözés, ujjazás.
2020. máj. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem a cumcontroll izgatna ha nekem csinálná valaki.:)
2020. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az alárendelt szerep izgat, kb minden amit a hármas írt. Azt viszont igényelném, hogy ő is foglalkozzon velem, ne csak róla szóljon a dolog. Egyszerűen legyen domináns, de törődő is.
2020. máj. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Valami olyasmi izgatna subként, amit a 3-as írt, de közben valahogy úgy, ahogy a 6-os megfogalmazta. Használjon engem, de foglalkozzon is velem, domináljon felettem, legyen minden úgy, ahogy ő akarja (persze normál keretek között), de közben adja meg, azt a kellő törődést, amitől jó subnak érezhetem magam.

22/f

2020. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is valamint a csoportos anyagi támogatásért
2020. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!