Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Debrecenben hol lehet meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben hol lehet meleg pasikkal isnerkedni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
LMP vagy DK irodákban sok van!
2020. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meleg buliban, társkeresőn, tinged, grinder, randi app, romeo stb.
2020. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
19F
2020. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Debreceni ismerkedési hely engem is érdekelne!
2020. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1. én meleg bulikról soha nem hallottam

2. grindr, rómeo viszont szerintem mindkettő lehoz az életről ha túl sokat vagy rajta. a grindr szerintem egy fokkal jobb

3. maybe tinder, de debrecenben nincsen túl sok tapasztalatom hogy milyen egy tényleges tinder randi


Én gyakorlatilag inkább eljöttem Budapestre inkább, itt lényegesen jobb a helyzet szerintem. Főleg hogy több a külföldi is, és általában sokkal értelmesebben szoktak értelmezni bármilyen szitut.

Amúgy ez csak a saját tapasztalatom, de szerintem Debrecen tök jó hely, hogyha egy hetero pár vagytok akik gyereket szeretnének vállalni, mert olyan az egész hely mint egy nagy kertváros. Viszont az hogy nincs igazán éjszakai élet (mármint tudom hogy van pár hely, de ezek sem minőségben, sem mennyiségben túlzottan kielégítő) az szerintem kb az egész város fiatalságát érinti nem csak a melegeket.

Most hogy itthon vagyok, beszélgetem pár sráccal grindren és egész pozitív volt, csak én csesztem el, mert az egyetemi dolgaim miatt nem igazán volt már energiám vissza írogatni. Szerintem kb ez a legjobb opció a városban, mert általában visszaírnak az emberek, szóval ilyen szempontból jobb mint a tinder.

amit nagyon ne az a romeo. valamiért több rajta az idős őrült ember, és így tényleg nem tudom máshogy leírni mint hogy nagyon ne. kb az összes probléma ami van a meleg közösségben kijön azon a felületen. nekem kifejezetten negatív tapasztalataim vannak online és offline is.

még annyit fűznék hozzá, hogy ezeket az online tereket is érdemes ésszel használni, nekem nem egyszer hozott elő mentális problémákat. sokszor nem kezelik nagyon humánosan egymást az emberek (és az hogy valaki nem válaszol valaki vissza pl engem már nem is zavar, mert tudom hogy van ennél sokkal rosszabb). kb mindenért megvetnek, ha nem akarsz alkalmit akkor azért ha meg igen akkor azért. nekem ami bevált, hogy keretet szabtam hogy mennyi időt tölthetek a felületen. másrészt ha valaki beszól sokkal kevesebb idő blokkolni, mint meggyőzni, és meggyőzni úgy sem fogod.


amúgy ha lenne vmi lgbtq+ hely az engem is érdekelne, viszont szerintem ezért kb el kell menni budapestre

2020. máj. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Club Zeus nem hallottál erről a meleg buliról Debrecenben? Na akkor már értem miért ilyen alacsony a látogatottsága.
2020. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!