Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy sokkal erősebb fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy sokkal erősebb fiú kinyalta a köldökömet, az akaratom ellenére, de végül élveztem, akkor meleg lehetek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy fizikailag orgazmikus érzés volt, de ugyanakkor meg "erőszak" is.

Viszont az érzés fontosabb volt, mint, hogy egy fiú csinálja!



2020. máj. 2. 17:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan lány vagyok, de nekem is nagyon jó érzés, ha ott kényeztetnek. Talán ez a fétisünk, és ez akár elnyomhat egyéb körülményeket.

Nekem pl. elég izgató elképzelni, hogy egy másik, erősebb srác lefog téged, kint van a meztelen pocid, és nyalni kezdi a védtelen köldöködet! :)

2020. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha csak ennyi, akkor nem vagy meleg. Ha a fiúk vonzanak szexuálisan akkor vagy meleg, ha valamennyire mindkét nem vonz, akkor biszexuális vagy.
2020. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem próbáltam.. pedig meleg vagyok bár lehet hogy kipróbálom
2020. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Első lánynak: Sajnos fiúnak nagyon gyenge vagyok, szóval könnyedén kinyalta a köldökömet igazából.
2020. máj. 2. 18:05
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy biszex
2020. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen miért csinálta?
2020. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Büntetésből akarta, mert szerinte ahhoz képest, hogy milyen gyenge vagyok, nagyon flegma is...
2020. máj. 2. 21:47
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindez mennyi ideig tartott?
2020. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Szóval túl nagy volt az arcod gondolom, megunta, és úgy tanította meg neked, hogy hol a helyed, hogy megmutatta, hogy az akaratod ellenére is használhatja az köldököd, mint egy jelképes puncit, vagy ilyesmit...

Nyilván, miközben már a nyelve benne volt a köldöködben, érezted, hogy nem tehetsz semmit, úgy nyalja az érzékeny pocakod közepét, ahogyan akarja.

Egy idő után, elfogadtad amit magad is tudtál azért, hogy gyenge srác vagy, hogy az igazi szereped, hogy alul legyél, és akkor már nem a tény ellen tiltakoztál, csak élvezted ahogy az izgalmasan védtelen köldöködet egyre csak tömte :)

2020. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kerültél össze egy pasival egyáltalán?
2020. máj. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!