Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal srácok nyári táboros,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srácok nyári táboros, diákmunka alatt történetek? Kort is írjatok

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát anno volt a diákmelóba egy srác. Mindig mindenkire kb rányomta a meleg poénokat. Aztán évek múlva mit ad az élet? Hát nem szembe jött egy ismerkedő oldalon a profilja? :D
2020. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Diákmunkámkor egy régi faluházban végeztem leltárt és tisztítást, meg volt mondva ha jön valaki, akkor nyugodtan körbevezethetem, de zárjam be az ajtót (ezt mindig zárva kellettt tartanom, ha bent voltam, ha nem). Ígyhát a kellemest a hasznossal összekötöttem és egy talit szerveztem oda. Megjön a delikvens ajtó bezár, függöny behúz és egy tartalmas órát dugtunk egy régi padon. Isteni volt. 18/F
2020. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!