Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik, hogy idővel egy full...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy idővel egy full passzív akár részlegesen aktívkodjon?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom, hogy még nem voltam férfival, de mostanáig szinte biztos voltam abban hogy a passzív szerep érdekel valahogy csak azt tudtam elképzelni és most is úgy vagyok vele, hogy inkább csak szopni szeretnék.


VISZONT, egy ideje már izgat a gondolat, hogy egy tőlem (28) fiatalabb pasit szopassak. Anál egyelőre egyik oldalon sem érdekel, de kitudja mi lesz később.


2020. ápr. 8. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik. Ha izgat a gondolata akkor uni vagy - a vágy határozza meg a szexuális irányultságot, nem az hogy még mit próbáltál vagy mit nem.
2020. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Én ilyen vagyok, adottságaim miatt is kissé feminim. (karcsú derék, hangsúlyos fenék, nőies kezek, ám sportos helyes).

Nálam fiatalabb, ám helyes srácot azonban igazán keményen lerendeznék, mint aktív.

Egyébként pedig egy alázható dög volnék.

2020. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hat... szerintem elsonek kikene probalnod, mert nem minden arany ami fenylik... tehat elsonek ra kell jonnod mi is jo neked. Utana dontsd el.


En pl aktiv voltam sokaig, neha uni.. de ritkan tortent meg h engem rendezzenek le... meg eleve olyan partnereket fogtam ki akikkel nem volt jo az passzivsag.... ezert inkabb csak aktiv lettem... analba...


Majd mikor megismertem a parom ami 4 eve tortent, az elejetol kezdve ereztem h nekem mellette jobban esne a passzivsag. Az elso szexnel mindent atbeszeltunk es figyelt ram. Mai napig tanulunk egymastol, de mai napig o az aktiv en a passziv... ezt mind analba...


Az oral! Hat figyelj en eleve olyan pasival nem kezdtem regen soha aki nem cumizott... bar a melegek kozott az aktiv es passziv is szeret cumizni.

De en passzivkent ugy megalazom az aktiv patom es torkig nyomom a faxom, hogy csak pislog... sot regen a partnereim kozott sok nagy meglett ferfiakat vagy epp nalam fiatalabbakat is megmutattam nekik a nyeles aszpirin veget...


Szoval szerintem probald ki es megtudod mi jo neked!


28/f

2020. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne létezhetne ? Az a lényeg, hogy mindkettötöknek (esetleg többeteknek) jó legyen. Èn inkább fordítva képzelem el, hogy nehezebb lehet egy aktívnak, ha meg akarják dugni.
2020. ápr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!