Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a jó szopás technikája?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó szopás technikája?

Figyelt kérdés
Totál kezdőként kérdezem: mi egy jó szopás titka ? Hogyan kezdjek hozzá ? Mennyire használjam a kezem, nyelvem, ajkam ? Meddig vegyem be, illetve élvezéskor hogyan szoktátok ha a szátokba megy el ?
2020. ápr. 5. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha jár a keze is a másiknak és szájba szeretek elmenni. Ha akarod szívesen....
2020. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom tövig szereti, és sok kézmunkával, de ez egyéni.
2020. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én partnerem azt szereti, ha ráhúzhatja a fejem és/vagy dughatja a szám. Sajna úgy nem bírom még sokáig.

De kézzel is verem, ha jó nyálas és olyankor nyalom a golyóit vagy mellbimbóit.

Aztán van olyan, hogy csak a makkot szopom, jól rászorítva az ajkakat, körbenyalom vagy végignyalom a farok tövétől a makkig.

Vagy finoman szopom a golyókat, miközben ő veri magának vagy nyalom a seggét és én verem neki finoman (közben néha benyálazom).

Azt hiszem a lényeg az, hogy legyen változatos, meg érezze rajtad, hogy kívánod a farkát.

2020. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!