Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti szoktatok gondolkodni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok gondolkodni azon, hogy mi lenne a gyereketek/gyerekeitek neve?

Figyelt kérdés

Illetve azon, hogy inkább fiút vagy inkább lányt?

Tudom melegeknél még az sem gyakori, hogy párkapcsolatot akarnak, de akik esetleg igen, azok hogyan vannak ezzel?

Nem mintha anyagilag menne, de elméleti szinten nálam néha előfordul, hogy ilyesmiken agyalok.



2020. márc. 20. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akarnak, hogyne akarnának (nyilván, van aki nem), csak ebben a társadalomban nem nagyon lehet.
2020. márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Gondolkodtam rajta régebben igen szerettem is volna de akkor még dizni hatása alatt voltam, ma már tudom hogy az élet közel se az.

Ha el vagy engedve anyagilag megoldható a gyerek, de párt találni aki szintén így gondolkodik,.... Ma Magyarországon az nagyon felejtős.

40/f

2020. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező, igen gondolkodtam rajta!


Ha fiam lesz is valaha, akkor ezek a nevek jöhetnek szóba: Maximilian, Mennydörgés, Noah. Ezeket a neveket nagyon-nagyon szeretem, főleg az elsőt az a kedvencem.

Ha lányom lenne, akkor pedig a következők: Remény, Csillagfény, Héra.

2020. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Érdekes nevek. Nem sértésből írom, de ezek közül a legtöbbet én lónévnek tudnám elképzelni.

És ismertem egy lovat, amit tényleg Csillagfénynek hívtak.

2020. márc. 20. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem sértésnek, jó, talán a Csillagfény tényleg túlzás, de a többi ritka. És én oda vagyok az olyan nevekért.
2020. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nekem nem is a keresztnév kérdése jut először eszembe, hanem hogy melyikünk vezetéknevét viselné ilyen esetben a (béranyától született, örökbefogadott stb.) gyerek. Heteró pároknál erre egyértelmű gyakorlat meg szabályok vonatkoznak, hogy ha ismert az apa, akkor ugye az ő vezetéknevét kapja automatikusan a gyerek. Két férfinél viszont erről is külön kéne dönteni. :)
2020. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vezetéknévből tudtommal kaphat kettőt is, szóval mindkét ember nevét viselheti akár.
2020. márc. 21. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!