Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon kanos vagyok egész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kanos vagyok egész nap, és ha kiverem se szűnik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ne írjátok hogy szexeljek, mert most nincs kivel és nem vagyok rib.anc! Egyébként komoly a kérdés, egyfolytában képzelgek és kőmerev a dákó, ha kiverem úgyis áll megint, lehet túl sok a tesztoszteronom. Próbálom elterelni a gondolataimat, játszok vagy olvasok de egyfolytában eszembe jut valami. Valaki tudna adni tanácsot, mi jó erre?

21/F


2020. febr. 28. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen.

Mikor hosszabb ideje nem szexelsz valakivel, az hogy maszturbálsz már nem fog kielégíteni.

Ez ugyanaz mikor valaki próbálja elnyomni magában a melegségét. Egy ideig működik, de utána egyre rosszabb, és még frusztrált is lesz tőle a mindennapokban.

2020. febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát márpedig azt a megoldást nem fogadod el ami igazi orvosság: egy valódi hús-vér partner.
2020. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Verd ki még egyszer vagy ami még jobb szerezz be egy pasit.
2020. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Írj nekem! 😄😉🙂
2020. febr. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!