Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen volt elsőként a behatol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt elsőként a behatolás? Egészre kiváncsi lennék. Passziv és aktiv részről is.

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Elsőnek kicsit furcsa, de 10-15 mp után, már nagyon élvezed, ha nem kéred meg hogy vegye ki... picit hagyjad hadd fájjon, másképp nem fogod elvezni. (Személyes tapasztalat)

Nekem az első nagyon jo volt, olyant válassz hozzá. Akire vissza szeretnél emlékezni.

2020. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
(Az első voltam, Aktiv vagyok, de ezt 15 évesen még nem tudtam... 😉)
2020. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod:)!

Én aktiv párti vagyok.

De kiváncsi másik részről is;)

2020. febr. 23. 20:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Isteni volt !! / passziv
2020. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kinnél hogy dőlt el hogy aktiv vagy passziv lesz?

Vagy mindkettőt érdemes kiprobálni?

2020. febr. 23. 20:40
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy az első írja, az elején kicsit fájt, illetve gyakran kellett futnom pisilni (gondolom a prosztata ingerlése miatt), de hamar elmúlt.


"Kinnél hogy dőlt el hogy aktiv vagy passziv lesz?

Vagy mindkettőt érdemes kiprobálni?"

Passzív szerepben voltam, mindig is az izgatott.

Viszont azóta eltelt 8 év, és volt olyan, hogy annyira begerjedtem, hogy én voltam az aktív, annyira jó feneke volt :)

2020. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon fájt.Az egyik haverom lefogott,és a másik tövig nyomta.
2020. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez úgy dőlt el, hogy passzívkent, összejöttem passziv partnerrel, és kipróbáltam az aktiv szerepet, és számomra sokkal jobban megtetszett. Mindent ki kell próbálni. (Első voltam)
2020. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Pécsen / Pécs környéken lakó fiatal bi/meleg fiúk, hogyan/hol szoktatok ismerkedni (fiúval)?

Vagy esetleg transzal.

2020. febr. 24. 21:03
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Aktív vagyok. A barátom előtte elég sokszor leszopott, persze azt is mindig élveztem. De már vártam nagyon, hogy egyszer végre rendesen is betehessem neki. Úgyhogy amikor megtörtént, az marha jó volt. Egészen más érzés, mint a szopás, tetszett nagyon. :)
2020. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!