Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kihatással van ez a két dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihatással van ez a két dolog arra, hogy kikhez fog vonzódni a gyerek?

Figyelt kérdés

Üdv! Az érdekelne, hogy akik fiú-lány ikrek lesznek, meg a szülők eleve lányt akartak második gyereknek, akkor ez a két dolog kihatással lehet-e?

Ez nem csak egy eszmefuttatás részemről, hanem én magam is konkrét példa vagyok. Szóval a szüleim lányt akartak a bátyám mellé, és ikrek lettünk (tesóm lány én fiú) és én biszex lettem (aktív). De kiskoromban nem volt semmi ami erre utal, fociztam, fiú barátaim voltak, lányba voltam szerelmes. Később, a kamaszkor után kezdett foglalkoztatni a dolog, mert észrevettem, hogy némelyik fiú jól néz ki számomra, és a szexet is el tudnám vele képzelni, de csak aktív szerepben. Közben csak lányokba voltam szerelmes, és ők is izgatnak etéren. Szóval ez a két dolog érdekelne, hogy 1. Lányt akartak, de fiú IS jött mellé (olvastam régebbi kérdést, hogy ez kihatással van e gyerekre) 2. a méhben a magzatok között lehet-e e ilyen fajta kötődés vagy kapcsolat, hogy a különböző nem miatt meleg/biszex lesz aztán egyikük?

Lehet, hogy hülyeség amit kérdezek, de engem nagyon foglalkoztat, mert közvetlenül érintve vagyok. Ha ti is tudtok konkrét példákat vagy érveket mellette/ellene akkor nagyon várom a válaszokat, minél hosszabban kifejtve :D előre is köszönöm! 24/F



2020. febr. 23. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem hat ki rá. Ez hülyeség.
2020. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapon akkor már transz is lehetnél, nem?
2020. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De gondolom mások is vannak így vele
2020. febr. 23. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen dolgokat nagyon nehéz tudományosan vizsgálni. A kétpetéjű, ellenkező nemű ikrek esetében elvben lehet szerepe a hormonális hatásoknak.
2020. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Semmi köze ahhoz, hogy mit akar az anya. Ha kétpetéjű ikrek egyik fele homoszexuális, akkor 15% valószínűséggel a másik fél is az. Egypetéjű ikreknél pedig 50% kb. Igaz, hogy ők természetes klónok, de genetikaig attól még nem 100%-ban egyeznek.


A homoszexualitás egy neurológiai zavarnak tekinthető, amely embrió korban alakulhat ki hormonális hatások és génhibák miatt. Már foglalkoznak génsebészettel, így a jövőben majd elkerülhetők lesznek az embrionális fejlődési hibák, amelyek mentális, fizikai betegségeket is okoznak.


Biológus voltam.

2020. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

és ha anyád palacsintát akart volna enni akkor te palacsinta lennél?


anyukád akaratának semmi köze a te sexuális irányultságodhoz.

2020. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!