Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek van olyan köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek van olyan köztetek aki komoly kapcsolatot keres de annyira reménytelen a dolog hogy végképp nem tudja hogy mit csináljon?

Figyelt kérdés
2020. jan. 26. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
A legtobb ffi tart a megallapodastol eloszor. Okosan kell hozzajuk kozel kerulni. Eloszor keress egy szimpi sracot es jarjatok ossze szexelni, programozzatok egyutt. A legjobb kapcsolatok igy alakulnak ki. Es nem ugy, hogy az elejen kozlod, hogy csak komoly erdekel es erre a masik vissza se ir.
2020. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok, évek óta keresek, nem sok sikerrel :(
2020. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ilyen van sajnos. Ezért fel is adja a keresést sokunk. Jobb egyedül.
2020. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsém volt. Tavaly óta van egy kapcsolatom, és eleinte is úgy kezdtük, hogy randi. Aki ironikus, higy itt gyakorikerdeseken ismertem meg.

Szeretem, ő is szeret engem. :) Össze is akarunk költözni.

Én 25 vagyok, ő 20 éves.

Elotte sosem gondoltam volna, hogy nekem kapcsolatom lesz.

2020. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
jelen.
2020. jan. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán addig reménytelen, amíg nem tudsz találkozni senkivel, mert ma ez nem divat. Chat, skype, vyber, stb, lényeg, hogy véletlen se legyen személyes találkozás.


Aki már találkozik, nagy szó. Ha nemcsak szexet akar, még nagyobb szó, ha pedig barátot, vagy kapcsolatot, akkor meg lehet fújni a harsonákat, annyira ritka ez.

De halogatott találkozásból is lehet nagy bumm. Egy haverom és a jelöltje két hétig halogatták, aztán az első taliról már párként mentek haza.:)


Ilyen is van, a véletlen csodákra képes :)

2020. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok, pedig nem valami szarul nézek ki, sőt! ;) budapesti leszek tavasztól, távkapcsolat nem nagyon érdekel.

17/passzív

2020. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#1-es a párkapcsolatom sem úgy alakult ki, hogy na akkor hajrá, kapcsolat legyen....barátkozás, találkozasok, közös programok, aztán jött a párkapcsolat.
2020. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!