Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van ez tinderen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez tinderen?

Figyelt kérdés
Hogy lehet az, hogy azt írja ki nekem h 99+ jobbra húzást kaptam, és mégsincs egy párom sem? Tényleg ilyen szerencsétlen lennék, hogy mindenki jobbra húz csak az nem akit én is?:/

2020. jan. 22. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezekszerint igen. Probalj mindenkit jobbra huzni es meglatod. Nincs premiumod? Mekkora tavolsagban nezed?
2020. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős 😁
2020. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

A tinder az az olcsó dugás lottója

Nézed a nyereményt és vágysz utána de a lelked mélyen tudod hogy csak kamu az egész :)


Én is kaptam ott próba gyanánt pár mach-et de "akiktől" kaptam nem is válaszoltak... Tehát valszeg ez ilyen random generált holmi ha nem adsz ki érte pénzt.

2020. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Jelzem nem vagyok meleg nem is akarok csak láttam a kérdést és úgy gondoltam hogy ez általánosan mindenféle nemi identitás ismerete nélkül korrekt válasz
2020. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#1: nincs, mert azért annyit nekem nem ér, hogy fizessek is érte, meg azért nem is húzok jobbra mindenkit mert fölöslegesen nem szeretek álltatni senkit, de azért így bosszantó kicsit. :D
2020. jan. 22. 19:15
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Valoszinu jokepu vagy es sokan jobbra huznak csak igenyes is vagy es csak keveset huzol jobbra. En hetero vagyok, minden csajt jobbra huzok, de alig van match, olyan meg foleg aki be is jon valojaban. De ha csak olyanokat szivecskeznek, akkor szinte zero matchom lenne.
2020. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha elmész egy szórakozóhelyre és meghívsz valakit egy piára az mennyibe kerül? Na és ehhez képest egy havi tinder előfizetés? Befektetés nélkül nincs üzlet :) vagy próbálkozol vaktában, vagy ráfordítasz egy kis lét a biztosabb eredményért. Ha összejön ez-az, vagy éppen életed párja akkor nem megérné?
2020. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Úgy tűnik,nem igazán lőtted be;hogy mennyit érsz. Nem húztam mindenkit jobbra, csak aki elég helyes volt. Mégis 10% körüli volt a matchek aránya.

Mindezt középfokú végzettséggel, középkorúan,egy vas nélkül,magam meglátása szerint: közepes külsővel.

Ja,és ráadásul lányokat keresve🙈

2020. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kiírta, mégse volt túl sok matchelésem. Ez a 99+ lehet simán túlzó is, amivel rá akarnak venni, hogy ugyanmár vedd meg a prémiumot és fizess. Én úgy voltam vele, minek nézném meg, kik húztak jobbra, ha én nem húztam őket jobbra, mert nem jöttek be? Szerintem teljesen fölösleges pénzkiadás.


Egyébként meg rengetegen tényleg mindenkit jobbra húznak, csakhogy összejöjjön a napi szex...

2020. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

3# Lol ... nagyon nem.


Mindenki valós személy és mindeki kommunikál és találkozni akar, azok is akik azt hiszik nem akarnak.


Ha neked ez a tapasztalásod valószínűleg nem vagy küllemre szép vagy valamit nagyon elrontottál a profilod készítésében, hogy senki se vegyen komolyan...

2020. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!