Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az hogy lehet, ha meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet, ha meleg vagyok (férfiakra izgulok fel), de nem tudom a fenekét megujjazni, sem kinyalni, azt meg főleg nem, hogy betegyem a fenekébe, az aktiv rész viszont vonz?

Figyelt kérdés
Tehát kezdő meleg vagyok,de kifejezetten taszit a nyalás téma oda-vissza is,én sem engedném hogy csinálja...(uni vagyaim vannak,tehát mind2 oldal érdekel)előbb tudnék egy puncit megujjazni vagy bedugni a péniszem,mint egy fenékbe,de a punci nem vonz csak a farok..ez mitől lehet?

2020. jan. 21. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert gyerekkorodban megrontottak.
2020. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2020. jan. 21. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Igen, lehetséges ilyen. Tudat alatti komplexusok fognak vissza.

Egyébként milyen aktív rész vonz, ha nem akarod betenni másnak? :o Ez kicsit ellentmondásos...

2020. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Sok ilyen van, hogy gyerekkorában megszopatta valaki és nem emlékszik ra.

Annyi van csak meg neki, hogy szopni akar, de mást nem igazán.

Aztán nem érti, miért.

2020. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Vonz az aktiv rész de az hogy fenékbe tegyem be taszít,röviden ennyi..

Vonz maga a farok látványa meg unblock a férfi test...de nekem kell az aktív rész is de nem állok rá készen lelkileg,vagy nem tudom hogy írjam.

2020. jan. 21. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!