Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jelenthet valamit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokat tapasztalom hogy heteró fiúk melegeket is megszégyenítően beszélnek. “Seggbeb*szlak”,”szajbak*rlak” és ami a legjobban felkelti az érdeklődésem: “a lyuk az lyuk”. Leginkább erre lennék kíváncsi, aki egy ilyet elereszt az mennyire gondolja komolyan. Főleg olyan helyzetben mikor egy melegnek mondanak ilyeneket.

+ nagyon bejön egy srác akitől ezeket hallom, de elvileg nem meleg, ezért lehet hogy kicsit túlgondolom. Mondjuk mikor azt mondja “a lyuk az lyuk” egyből feláll🙄


2020. jan. 11. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen poénból mondja. Heteró fiúk szoktak ezzel poénkodni. Szerintem nem kell ebbe többet belelátnod.
2020. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak beszólások.
2020. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen haverjaim akik pl. ölelkznek egymással és nem tudom hogy akkor most az egyikük meleg vagy csak poénkodnak.
2020. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 -remete- ***** válasza:
100%
Megélik az érzelmeket nincs abban semmi. Már az ölelkezéssel.
2020. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ölelkezésnek nincs mindig szexuális vonatkozása.A baráti szeretet kifejezése is lehet.Ahogy van sok fiú akik puszit is adnak egymásnak köszönéskor,többségük mégsem meleg.Haveri,baráti üdvözlési formák.
2020. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az ölelkezés tényleg más, azt például szoktunk mi is. Egyedül az zavar hogy ennél nem jutok tovább egyikkel sem😅

Egyébként köszi a válaszokat!

2020. jan. 13. 16:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!