Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magas meleg srácok! Ti adnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas meleg srácok! Ti adnátok esélyt egy alacsony srácnak is?

Figyelt kérdés
Van egy társkeresőn egy srác, aki nagyon bejön, és aki kb 30 centivel magasabb nálam. Én sem vagyok annyira nagyon alacsony, csak az átlagnál egy pár centivel alacsonyabb. Nem tudom, rá merjel-e írni, vagy elutasítana a magasságkülönbség miatt. A magas srácoknak szintúgy a magas srácok kellenek, vagy hogy van ez általában? 19/f

2019. dec. 8. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Engem nem érdekel semmi más csak hogy tezszen a srác
2019. dec. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem egyáltalán nem számít a magasság, pedig 190 centi körül vagyok. Szerintem írj rá a srácra! :D
2019. dec. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Írj rá, mitől tartasz? MAximum elutasít, de nem a magasságod miatt.

Én is írtam már rá, kigyúrt pasira, azt gondoltam neki is szintén kigyúrt pasi kell, és tévedtem :)

Szerintem a szimpátia sokkal fontosabb.

2019. dec. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Még szép.
2019. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. :)
2019. dec. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az átlag mínusz pár, plusz 30, az minimum 2 méter. Ami olyan extrém kategória, hogy szerintem egyfelől aggódjon inkább ő, másfelől meg hozzá képest úgyis mindenki törpe, szóval...
2019. dec. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Magasabbakat jobban kedvelek, de vannak olyan alacsonyak is, akik nagyon bejönnek. Általában valamiért a magasságot a pozítciókkal is összeszoktam kötni. Egy alacsony aktív nem jönne be, ahogy egy magas passzív sem(nagyon ritka ha igen), de egy alacsony passzív és egy magas aktív meg annál inkább.
2019. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#6 Hát igen, ő tényleg egy picit meg is haladja a 2 métert.
2019. dec. 8. 21:38
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
187 cm 100 kg-osként azt szeretem ha 160 cm körüli vékony srácok dugnak.
2019. dec. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem biztos vannak olyan fiúk, akiknek bejönnek az alacsony srácok is, szóval bátorság, próbáld meg! :)

Sajnos velem volt olyan, hogy egy fiú azt mondta, hogy túl alacsonyka vagyok hozzá, mert én 168 cm vagyok ő pedig 186 volt ha jól emlékszem... Szóval ilyen is van, el kell fogadni. :/

2019. dec. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!