Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok ismerkedésnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok ismerkedésnél mennyire gáz ha magamról fényképet csak e-mailban küldök. És kizárólag ruhában, erotikus fotokat nem?

Figyelt kérdés
2019. dec. 4. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha párkapcsolatot szeretnél, teljesen oké. Ha szexet, nagyon nem oké.
2019. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatot
2019. dec. 4. 18:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a normális.


1-höz annyit: szexhez nem is kellene küldeni, hisz

1. azt mindenki tud

2. ha nem tud, az egy fényképből nem derül ki

2019. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már ketten írtátok hogy ez a normális.....sajnos én nem ezt tapasztaltam!☹
2019. dec. 4. 18:33
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Aki nem kepes romeon, grindren kepet csatolni legalabb privatban, azzal be szoktam fejezni az ismerkedest. Ez annyira alap.
2019. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen rendben van. Aki erotikus képeket akar az gyűjtögesse mástól őket, te meg mond meg, hogy ha lesz szimpátia élőben és kiérdemli akkor majd láthatja.
2019. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?:)

Örülök, hogy vannak még ilyen srácok, én is ilyen vagyok, viszont így nehéz párkapcsolatot találni:(

2019. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

A mai világban ha már csak e-mailben vagy hajlandó képet küldeni, az sokakat elriaszt, főleg, hogy bármelyik oldalon lehet beszélgetős ablakban is küldeni. Nyilván aki komolyabban érdeklődik irántad, annak nem lesz baja ezzel.


Az, hogy te nem küldesz erotikus fotókat, egyáltalán nem baj. Akinek ez baj, az úgyis csak a kukacodat meg a sejhajodat akarja, nem pedig téged. Az ilyeneket ne sajnáld.


Én a leírtak alapján ismerkednék veled, amennyiben szimpatikusnak találnálak az írásaid alapján (és persze nyilván ha ésszerű időn belül küldenél arcképet is - mivel a többség és én sem szeretek zsákbamacskát játszani).

2019. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Szerintem az itt válószolók elég naívak és ez a válaszukban is tükröződik. Én azt tapasztaltam (sajnos), hogy ha nem küldesz arcképet (vagy bármi más képet magadról), akkor azonnal megszakítják a beszélgetést.

Miért csak emailben küldenél?

2019. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"ismerkedésnél"


Gond, mert ismerkedés alatt általában azt értik, hogy legyen egy kép, amire gyorsan kiverhetik. 8-10 óra iskola/munka után nem biztos, hogy van kedve nekiállni keresgélni, hogy "mi is volt az én qva email-címem?"


Viszont megnyugtatlak, ha valaki valóban szerelmet, társat keres, annak meg pont nem tetszene, ha olyan könnyen kapható lennél.

2019. dec. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!