Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegeknél, biszexuálisoknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegeknél, biszexuálisoknál mennyire jellemző tinédzserkorban a szorongás?

Figyelt kérdés
2019. nov. 10. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nagyon az volt. Tudatosan végig hazudtam ezt a korszakot(osztálytársaim előtt elsősorban), hogy véletlenül se jöjjön rá senki. Azóta nagyon megbántam, és azon gondolkodom, hogy lehetne ezt jóvá tenni, de szerintem sehogy már :( 21f
2019. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nagyon jellemző volt, borzalmas, hogy miért kell ezt egy meleg tinédzsernek átélnie, miközben kortársai meg felhőtlenül élvezik a fiatalságot...
2019. nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok középsulis, 4 lány van az osztályban, az összes nagyon jó barátom (csak lány barátaim voltak mindig is) tudják és ugyanúgy szeretnek :) Meg egy fiú, de ő is meleg.
2019. nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos borzalmasan :)
2019. nov. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Hát én most 15 vagyok és nagyon jellemző volt rám is kb 10 évesen kezdődött amikor meleg lettem és látszódott rajtam mert hát igen...szokbyát hordtam és hát ezért eléggé bántottak pl. Kavicsokkal dobáltak vagy megkötöztek és sz*xuális dolgokat csináltak velem és azóta szorongok kb minden nap
2019. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DTR42 ***** válasza:
Sajnos eléggé jellemző.
2020. nov. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!