Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak ha vannak meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha vannak meleg érzéseim?

Figyelt kérdés
Ez zavar engem nagyon. Azért mert sok lány szeretne velem járni, és szexeltem is párral. Valójában meg egy fiú tetszik nekem akit buliban sokszor nézek azt is tudom, hogy meleg. Emiatt mindig kötekedem vele, mert ha sokáig nézem akkor ilyen homofób gondolataim vannak. A legrosszabb az, hogy ilyenről is fantáziálok, hogyha együtt élnénk pl. külföldön. A családom kitagadna érte, ha fiúval lennék. Ha megszakítanám ezzel a fiúval végleg ezt a barátságot civakodást elmúlna és mással nem jönne elő?
2019. okt. 25. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
olvass szépirodalmat
2019. okt. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Inkább barátkozzatok, az mimdenkinek jobb.
2019. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Fogadd el, lehet biszex vagy. Nem muszáj fiúkkal csinálnod attól még
2019. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem lenne igaza :D
2019. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem lenne igaza a családodnak szerintem sem. A te életed, ha tudsz a választott fiúval barátkozni, ismerkedj vele, egyszer élsz. Majd megtudod van-e esélyed egyáltalán elmondani neki, mit érzel iránta. Ha látod, hogy felületes, és "nem vevő" a mélyebb barátkozásra, ismerkedésre akkor szerintem keress mást, aki szintén tetszik neked.
2019. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Fogadd el, hogy biszex vagy ez van. Kiverheted a fejedből az adott pasit, majd jönni fog helyette más aki tetszeni fog és egész életedben menekülni fogsz magad elől, frusztrálódni folyamatosan.
2019. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem inkább barátkozz vele és fogadd el őt olyannak , amilyen és magadat is. mindenkinek jobb lesz.
2019. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, minden áron ne akard elmondani mit érzel a "kiszemelt" srác iránt. Ehez egy eleve nagyobb bizalom, és hosszabb távú kapcsolat kellene, és ha látod hogy ez nincs meg, nem is lenne semmi értelme ennek.
2019. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!