Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Baranya megyei meleg fiuk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baranya megyei meleg fiuk, olyan maganyos vagyok szinte faj mar az egyedullet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira egyedul erzem magam, nem mondanam, hogy titok az hogy meleg vagyok mert aki kerdezi annak elmondom mi a helyzet. Rengeteg lany baratom van veluk nagyon jol kijovok viszont a fiukkal atyaeg😩. Szivesen beszelgetnek esetleg ismerkednek olyannal aki hasonlo helyzetben van mint en egyebkent 11-es vagyok!

2019. szept. 16. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedős appot próbáltál már?
2019. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam, de nagyon gaz ami ott megy szinte mindenki csak dugni akar...jah vagy 50 eves es nos😂
2019. szept. 16. 21:34
 3/4 siempre válasza:
94%

Szia, merre laksz Baranya megyében?

Ha van kedved beszélgetni.

[link]

2019. szept. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért van, mert bár el tudod mondani valakinek az ezzel kapcsolatos gondjaid, viszont benned él a tudat, hogy nem értik meg, mert nincsenek benne a helyzetedben. És főleg e miatt érezheted magad egyedül. Plusz, ha a fiúk elutasítóak, az se sokat segít. Remélem találsz valakit akivel megbeszélhetitek a bajotok :)


20/f

2019. szept. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!