Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés ha a fenekedbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ha a fenekedbe élveznek?

Figyelt kérdés
Hetero vagyok és van egy meleg ismerősöm,barátom. Megkérdezte ki próbálom e vele a szexet. Bevallom kiváncsi vagyok rá milyen lehet azonos neművel, de kicsit félek is. Érezni fogom amikor belém élvez? Tényleg nagyon fáj ha rosszul csinálják? Mi lesz a spermával utána ki kell nyomni vagy majd kijön magától? Amikor én teszem be neki verjem a farkát vagy ez attól függ hogy szereti? Köszi a megértést és a válaszokat.

2019. aug. 31. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


2-vel alattad szerepel ugyanez a kérdés.

2019. aug. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Uhhh nem tudom, mondjuk én erre vágyok, hogy kölcsönösen egy helyes pasival egymásba élvezzünk.
2019. aug. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Sose volt ilyen élményem de kíváncsiság bennem is van e téren.
2019. szept. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon jó.
2019. szept. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon jó! Ha a partner farka izgatja a prosztatám is ,akkor simán elélvezek hozzányúlás nélkül.
2019. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Engem még nem duktak meg.De én sokszor élveztem bele.

és általában ők is ekkor élveztek,és hát amiket mondanak

örjöngve... hát at csodás.Probáld ki!

2019. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Igen, hetero vagy. Mondogasd csak magadnak :D
2019. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2019. szept. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Passzív vagyok, és az egyik legjobb érzés. Általában én szoktam elmenni először, de amikor a párom a végén felgyorsít, és elmegy bennem, az érzelmileg legalább olyan jó és kielégítő, mint a saját orgazmusom. :)
2019. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy pár ilyenben részem (jól esett maga a lüktetés, de utáltam, hogy utána kifolyt), de miután kipróbáltam milyen orált adni, az nekem sokkal inkább bejött, mert úgy éreztem, hogy jobban részese vagyok az orgazmusának.
2022. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!