Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Járt már úgy valaki vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már úgy valaki vagy hallott ilyen esetet mikor az aktív annyira durva vagy nagy mérettel rendelkezett hogy a passzívnak orvoshoz kellett fordulnia?

Figyelt kérdés
2019. aug. 21. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan embert akivel ez történt.
2019. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
45%

Velem ez történt.

Első páromnak (még mindig együtt vagyunk) kifejezetten nagy pénisze van, nekem pedig rövid a hüvelyem. Egy egész éven át szenvedtem vele a szexnél, aminek az lett a vége, hogy sajnos már nem kívántam a folyamatos fájdalmak miatt. Ő pedig szerette durván csinálni és én sajnos buta módon nem szóltam neki. Eleinte mikor sokszor sírtam szex közben, akkor azt hitte lelki eredetű és jó időre félre tettük a behatolást, majd mikor újra arra került a sor pánik rohamot kaptam, sajnos lelkileg nagyon ráfáztam a dologra.

Elmentem végig nőgyógyászhoz, aki megkérdezte, hogy azért mentem-e mert megerőszakolt valaki(?). Mire mondtam, hogy nem történt ilyen.

Sebes volt a hüvelyfalam és a peteérési ciklusaim is megváltoztak. (1honapban 3 peteérés, ez annak volt köszönhető, hogy a sebek felszakadtak stb)

Végül az orvosom javaslata az volt, hogy vagy ne Szexeljunk, vagy pedig műtét.

Abban maradtunk, hogy mostanra már csak félig ereszti be, és sokkal gyengédebb az aktus.

(Két évem ment rá minderre.)

24/N

2019. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2

Hát ez szép kis beszámoló volt. Legközelebb a kategóriát is nézd meg, pls.

2019. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Hala egnek nem.

Amikor baratommal szetmentem egy kis idore, akkor lefekudtem egy masik csavoval akinek 17cm lehetett es NAGYON vastag volt neki. Atmeroben nagyjabol mint fele az alkaromnak. Fajt is meg elveztem is. Sokat szenvedtunk az elejen hogy jo legyen de igy is ugy is fajdalmas volt picit, de voltak mondjuk pillanatok amikor en mozogtam felul es azt elveztem. Kb 25perces passziv szex lehetett nekem. Miutan elosszor felkeltem rola hogy igyak vizet teljesen remegett a labam, majdnem el is estem visszafele mikozben mentem a szobaba. Lenyeg a lenyeg hogy persze ki nem szereti a nagyot :D de szexhez nem a legjobb. Hasznalni velem meg nem tudta nagyon mert epp hogy befert.

18/F

2019. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Anális szex szabályai: higiénia, síkosítás, fokozatosság. A sérülések leginkább ebből adódnak. A fokozatosság alatt értve, hogy ha a partner nem befogadókész, de a másik fél azért is "tolja" ész nélkül akkor abból igen könnyen sérülés származhat. A végbél és a záróizomzata nagyságrendekkel sérülékenyebb mint a vagina.
2019. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!