Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jártatok már úgy hogy elmentél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy hogy elmentél valakihez és nem a megbeszélt dolog volt, erőszakoskodott stb?

Figyelt kérdés
2019. aug. 14. 08:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Tehát azt hitted tényleg filmet akar veled nézni?
2019. aug. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
Olyan volt hogy a nővére elment az exéhez még nála valamije, az új csaja meg pont ott volt.
2019. aug. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos igen. És úgy is hogy nem az nyitott ajtót akiről a képet láttam. Ezért csinálom már mindig az első talit úgy, hogy egy nyilvános helyen eltöltünk egy kis időt. Ha nem szimpi, akkor sajnos akármennyire bunkó dolog is, de lelépek és ott hagyom.
2019. aug. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Igen. A fura hogy rossz volt de mègis tetszett.
2019. aug. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2019. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Veled mi volt? Korod?
2019. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Volt igen, de én nem tartottam "izginek". Sokkal inkább ijesztő volt, főleg mert nem is vagyok túl határozott és órákig tartott, amíg megszabadultam tőle.
2019. aug. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%
Alapszabály! Elsőre nyilvános hely! SOHA se menjetek ismeretlen lakására. És amennyire lehet informáljátok le az illetőt. Jobb egy kis paranoia mint egy életre szóló sérülés...
2019. aug. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
az ember nagyon meg tud változni ha áll a farok...
2019. aug. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
98%

A legjobb barátom kb egy hónapja próbál párkapcsolat miatt ismerkedni, a Rómeón.Lelkendezve mesélte egy hete, hogy egy szimpatikus, képpel, névvel bemutatkozóval milyen jól beszélget.Ez az illető 40 éves tanár, a barátom 24 éves.Az első találkozójára adtam neki egy ötletet, mert valami azt súgta, nem okés a férfi.Mondtam neki, hogy a tali kezdete után hívjon fel és egy kettőnk által tudott mondattal tudassa, hogy okés minden. Tudtam a találkozó helyét, a közelben voltam én is.

Nem jött a hívás, kerestem kétszer is, nem vette fel. odamentem ahol találkoztak és az orrom előtt egy kocsiban láttam meg a barátom, a férfivel készult elindulni,csak piros volt a lámpa.

Odamentem és megkérdeztem, hová mennek, a barátom szepegve azt mondta, hogy a férfi felhívta őt "csak" aludni magához, és ő megsajnálta nem mondott nemet. Lényeg, szinte kirángattam a kocsiból a férfinek mondtam, tűnés, erre mindkettőnket el akart utni és szidott mindkettőnket. Még aznap törölte magát a férfi a Rómeóról,de másnap más névvel, más beállítású képpel ott vadászott megint.

El lehet képzelni, milyen "csak" alvás lett volna egy idegennél. De a barátom olyan naiv, azt hiszi, párt fog találni, aki olyan kis becsuletes, mint ő.

Utólag nagyon hálás volt érte, nagyjából átgondolta, mi lehetett volna..


Soha lakásra, még egy-két tali után sem !!!! Senkivel!!!Vigyázzatok magatokra, rengeteg kamus, aberrált férfi van, főleg a Rómeón!

2019. aug. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!