Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak ha tetszik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszik egy meleg fiú?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meleg, barátnőm van. Nem akarok vele szexelni, annyi a bajom vele, hogy olyan szép. Biztos mivel meleg, ezért jobban ápolja magát. Sok csajnál szebbnek tartom, még a mozdulatai, az ahogy néz is tetszik. Ez az ami nagyon zavar, mert úgy alapvetően a lányok vonzanak.
2019. aug. 11. 19:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
nem baj,éld meg..en pl ma a kondiban megláttam egy tökéletesen szép sracot..es odaig lettem érte,,rmélem rendszeresen jár majd..
2019. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Thillmin ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Először is kérlek nyugtass meg, hogy nem kell szó szerint venni a kérdésed, és nem azt várod, hogy gyakorikérdések.hu fórumozói mondják meg neked, hogy mit csinálj! Ha mondjuk csak arról van szó, hogy meg vagy zavarodva, azon talán még tudunk segíteni. Azt azért pontosíthatnád, hogy tulajdonképpen mit szeretnél!

2019. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Thillmin ***** válasza:
100%

Folytatva, addig is rakjunk tisztába pár dolgot!


Mit jelent az, hogy fiú létedre tetszik egy fiú? Ez pontosan azt jelenti, hogy tetszik egy fiú, és ennyi! Nem feltétlenül vagy meleg, de talán még biszexuális sem. Mindig lesznek egy páran, akik megmondják neked, hogy mi vagy, de te azért ne kategorizáld magad! Az vagy, ami vagy, és még sok minden lehetsz. Változhatsz is (akár a szexualitásoddal együtt is).


Azt is sokan mondják neked, hogy ha fiú tetszik neked, akkor ezzel azonosulnod kell, és meg kell élned a vágyaidat! Na, ezzel csak óvatosan! Nem mindig jó, ha kiéled a vágyaidat. Ha haragszol, bántani akarsz, de azért csak uralkodj a haragodon! Gondolom azt se kell elmagyaráznom, hogy mi lesz azzal, aki minden alkalommal eszik, amikor éhes lesz vagy csak megkíván valamit... A szexuális vágyakkal sincs ez másképp.


Abban igazat kell adnom a többségi hangnak, hogy nincs okod szégyellni magad a vágyaid miatt, bármilyenek is legyenek azok! A vágyaid nem rajtad múlnak, olyanok amilyenek, ezért nem az érzéseidért vagy felelős, hanem a tetteidért! És a kettő nagyon nem ugyanaz. Stimmt?

2019. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki mert ezt nem mondhatom el senkinek. Szinte biztos vagyok benne, hogy biszex vagyok. Különben nem lennék elájulva attól ha csak rám néz, meg érzem, hogy tudnék vele b...lni, ha pl. kiütném magam tuti rámásznék. Ha nem tudná meg senki már kezdenék vele valamit. És ez nagyon rossz, mert ezt nem akarom, nagyon jó vele barátkozni is. Nekem ez is elég lenne, normál esetben.
2019. aug. 12. 19:28
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát énszerintem te biszex vagy de ne szégyeld magadat ezért... én amúgy örülnék ha a te helyedben lennék mert minden álmom volt hogy férfi lehessek... 15L
2019. aug. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!