Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ma este lesz az első meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este lesz az első meleg szexem és eléggé félek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Aktív leszek, és egy tapasztaltabb, korombeli ( ő 21 éves, én 22 vagyok) sráccal lesz a dolog. Kicsit sokáig várattam szerencsétlent, mert nagyon féltem. :D

De nagyon megértő volt, nem problémázott rajta egy pillanatig se. És tegnap este úgy jöttem haza a randinkról, hogy biztosított róla, hogy nem kell görcsölnöm, nagyon jó esténk lesz és semmit nem kell csinálnom, amit nem akarok. Azért majrézok mégis, mert azért ez nem egyszereplős dolog, szóval azért nekem se ártana örömet okoznom neki.


Tegnap megígérte, hogy maximális higiénia mellett lesz a dolog, le tudok előtte zuhanyozni, akár fürdeni is, gumiról, síkosítóról gondoskodik, olyan cuki volt, hogy még kaját is kapok tőle utána. :DDD

És eddig amiket ígért, azokat kivétel nélkül betartotta, szóval benne abszolút megbízom. Inkább a saját szerencsétlenségem miatt aggódom. Mert valami hiperszerencsétlen vagyok, még recsi közben is tudok bénázni. Ne kérdezzétek, hogyan, magam se tudom, de tudok. :D

Valami tanács? Bármi... :DDD


2019. aug. 9. 05:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Jaaa igen, nem ő vett rá erre, én kértem..
2019. aug. 9. 06:00
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel megértő, ha bénázol se lesz semmi baj, de élvezd ki inkább és ne a bénázáson járjon az eszed. Majd írj milyen volt😃
2019. aug. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a parod nem fog benazni.megoldja,ne izgulj!
2019. aug. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bénázol, azt azért nem szabad egyből világvégének felfogni, ez amúgy a bármilyen szexuális kapcsolatnál igaz.
2019. aug. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez is megtörtént. :DDD

Tényleg mindenben állta a szavát. A higiéniáról annyit, hogy szerintem ennek a palinak enni lehetne még a talpáról is, meg a lakása padlójáról is. :DDD

A szex pedig... Húúú, k**va jó volt. :DDDD

Amíg nem lazultam el kellőképp, nagyon határozott volt, aztán ahogy felbátorodtam, fokozatosan engedte el magát ő is. A második menetnél már abszolút én voltam határozottabb, szóval tényleg hagyott kibontakoznom. :D

Nála jobb első partnert el se tudok képzelni. Tényleg nagyon megértő volt, ha bénáztam, mert bénáztam azért rendesen. :)))

Meg ő is bénázott, mert félrenyelt (nem félreérteni xD) és majdnem megfulladt. :DDD


Nem tudom, volt eddig már két B-kategóriás kapcsolatom, azokból nem lett semmi, ezért is húzódott el az első szex is. De ő nagyon más. Nem tökéletes nyilván ő sem, bár még olyan szörnyű nagy hibáját nem sikerült felfedeznem. :D De pozitív tulajdonságot sokkal többet tudok mondani róla, mint az előző két pasimról. Ő értelmes, szenzitív (a szó pozitív értelmében). Ismerem az édesanyját már régebbről, ő is egy tüneményes, végtelenül kedves hölgy, nagyon értelmes ő is. Nem is csodálom, hogy ilyen rendes fia van.


Aztán jön majd az újdonság: azt beszéltük meg, hogy ma én mutatom be a családomnak őt. Az vicces lesz, mert a szüleim teljesen buggyantak. :D Képesek mindenről is viccet mondani, pláne szóviccet, úgyhogy szerintem jó hangulat lesz. :)

Holnap meg én megyek hozzájuk, pontosabban az édesapja és a húga (17 éves) lesz, aki új. Azt mondta, hogy miattuk sem kell aggódnom, mert olyasmi kaliberű emberek, mint az édesanyja, aki egyébként összehozott minket. Vagyis pontosítva nélküle sose találkoztunk volna, mert még csak nem is ugyanott kerestünk párt, viszont sehogy se jött össze. És megkérdezte tőlem, hogy találkoznék-e a fiával. Mondom neki, hogy igen. Reakció: "Oké, FIAAAM! GYERE!" :DDDD

Szóval óriási figura az anyósjelölt. xDDD


Most nagggyon boldog vagyok. :DDD

2019. aug. 10. 09:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, nagyon büszke vagyok rád, és remélem megtaláltad mellette a boldogságot. :)
2019. aug. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda love strory irj makd meg
2019. aug. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Imádlak titeket!:D
2019. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos :D írj majd még.
2019. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!