Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem érti meg, hogy nem akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érti meg, hogy nem akarok tőle semmit, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja megismerkedtem egy sráccal Rómeón. Ő 26 éves én 20. Tök szimpi volt már a profilja is, mindketten komoly kapcsolatot kerestünk szóval elkezdtünk beszélgetni és utána megszerveztünk egy találkozót...

Na itt jöttek a bajok. Nem arról van szó, hogy kamu volt, vagy nem úgy nézett ki ahogy a képen...

Hanem inkább, hogy nem tartotta magát ahhoz amit megbeszéltünk.

Direkt elmondtam, hogy nem szeretem, ha valaki nagyon nyomul vagy csak szimplán fogdos ennek ellenére egész nap mást sem csinált. Hogy is mondjam élőben egyáltalán nem jött be.. inkább idegesített.

Ja és persze azt is elmondtam, hogy nem bírom a piát, de ő csak azért is erősködött, hogy azt igyunk.

Este felé már jócskán részeg voltam szóval mentem volna haza, de felajánlotta, hogy hazavisz. Tudom, tudom nem jó ötlet beülni "idegen" kocsijába. Ebben az esetben tényleg nem volt jó ötlet. Még kiakadni se tudtam, mert úgy éreztem mindjárt oda hányok. Nem hazavitt, hanem magához. Elvileg még valamit el kellett intéznie otthon, ami nagyon fontos szóval először beugrott ide. Ezek után én sem tudom, hogy mehettem fel hozzá. Főleg, hogy utána elkezdett szakadni az eső. És ilyen esőben ő nem méltóztatik vezetni, szóval ott kellett maradnom nála.

Igazából már meg se lepődtem amikor megcsókolt és próbált ágyba vinni, de mondtam neki, hogy bocs nem. Nem szoktam az első randin lefeküdni senkivel, igazából még csókolózni se. Elég nehéz volt leállítani az biztos, főleg, hogy az erőviszonyok nem nekem kedveztek. De szerencsére sikerült és aztán a nővérem jött értem, meg persze kioktatott, hogy hogy lehetek ilyen hülye.

Szóval, azt hittem, hogy ennyivel vége, de a srác azóta folyamatosan zaklat. Irogat és szinte minden nap bejár oda ahol dolgozom. És vagy egy órát ott van és dumál nekem mindenféléről.

Persze én szépen elmondtam, neki, hogy sajnálom, de nem jössz be nekem, szerintem ezt hagyjuk, de nem érti meg.

Komolyan nem tudom már, hogy hogyan koptassam le.


2019. aug. 2. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én bedobnám a hatóságok kártyát.


Személyesen engem nem zaklattak (nem járkáltak utánam), csak online írogatott mindenhol a csávó és hívogatott. Azt gondolta mindig, hogy csak kéretem magam.

Akkor maradt abba, amikor nem idegesen elküldtem a pics.ba, hanem komoly hangon közöltem vele, hogy még egyszer kapcsolatba lép velem és feljelentést teszek ellene, mert az akaratomon kívül kívül teszi mindezt úgy, hogy én nem is szeretnék vele kommunikálni.


Szóval nálam a rendőrség felemlegetése segített.

2019. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne azon mélázni hogy mit kellett volna csinálnod - már az első gyanús jelre menekülnöd, elküldened a ...-ba, nem pedig elmenni vele italozni, felmenni a lakására stb. de ezen már túl vagy.

Vannak levakarhatatlan kullancs típusú alakok. Mit is csinálj? Semmivel se biztasd, bármikor amikor felbukkan közöld vele "nem akarok veled beszélni, hagyjál békén", nincs de hallgass meg stb. közöld vele "nem érdekel, hagyj békén". Mereven, határozottan utasítsd el, ha kettős játékot űzöl csak olaj lesz a tűzre.

Ha a munkahelyeden zaklat, akkor jelezd a főnöködnek s küldesd ki a biztonságiakkal (ha van). Ne felejtsd azt sem megemlíteni, ha zaklat, akkor a rendőrséghez fordulsz. Teljesen mindegy, hogy volt köztetek valami vagy sem - senkinek sincs joga másokat zaklatni.

2019. aug. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd fel, zaklatásért és kérj távolságtartási végzést!

Szóba jöhet még talán valami nyakatekert módon a garázdaság is:

339. § (1) Aki olyan kihívóan közösségellenes, erőszakos magatartást tanúsít, amely alkalmas arra, hogy másokban megbotránkozást vagy riadalmat keltsen, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(Munkahely -> közösség, közösségellenes cselekedet az, hogy a munkahelyi közösség célját, a munkavégzést erőszakosan akadályozza azzal, hogy rendszeresen feltart téged akaratod ellenére)

Ráadásul ezzel veszélyezteti a munkahelyedet, a megélhetésedet.


Munkahelyeden közöld a főnökkel, hogy teszel feljelentést zaklatás miatt...

2019. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

... Ja és ez ne fenyegetés legyen, hanem valóban tedd meg, ez nagyon fontos!

Az ilyen szar-háziak mindenkivel ilyen mocskosul viselkednek, és azért ússzák meg, mert senki nem tesz feljelentést ellenük.

Csak így tanulják meg, hogy így nem lehet viselkedni, talán még így sem, de így mások nagyobb biztonságban lesznek talán.

2019. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát jelenzsd fel mert ez már nem normális...
2019. aug. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!