Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy srác akibe szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akibe szerelmes vagyok De nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Bele szerettem az egyik fiúba, de meg akar dugni, de én mondtam nem szeretném magam dugatni, de ő nagyon is meg akkar dugni.

Szerintetek hagyam?


2019. júl. 26. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha o csak dugni akar akkor Hagyd ki, mert ha nem akkor szerintem kesobb meg fogod banni.
2019. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%

Ha ő így áll hozzád, az azt jelenti, hogy most nem akar belemenni egy komoly kapcsolatba.


Van két ideillő tapasztalatom:

1. Társkeresőn megírtam egy srácnak, hogy tetszik nekem és meg szeretném ismerni. Ő visszaírt, hogy bejövök neki, de csak alkalmit keres. Nos, én belementem, gondoltam beérem ezzel amíg másvalakit nem ismerek meg. Most ott tartunk ezzel a sráccal, hogy félévente rá ír, hogy megint lenyomhatnánk egy menetet. Csakhogy, már mentünk előtte sétálni vagy sörözni, közben beszélgettünk, és így nemcsak ellazultunk az aktus előtt, de picit megismertük egymást. Szóval, asszem intim barátok vagyunk.

2. Egy másik sráccal már viszonzott szimpátiával indítottam. Amint azt tapasztalta, hogy mennyire kedves és nyitott vagyok felé, szóvá tette, mennyire le akar velem feküdni. Én szívesen megbeszéltem vele ezt a témát chaten, majd amikor taliztunk, már élőben is tök könnyen tudtunk beszélgetni. A lényeg, hogy ő egy intenzív szexualitású személy volt, de mindemellett egy csupaszív, figyelmes személyiség :) Kb fél évig voltunk együtt a munkája és a távolság miatt, de nagyon megérte, amíg tartott. Azóta barátok vagyunk, néha talizunk, és akkor a szex szóba is csak ritkán kerül, nem az az elsődleges kettőnk között :)

Fontos, hogy habár sok volt a szenvedélyből, a nyílt és kedves beszélgetések révén ragaszkodni kezdtünk egymáshoz.


Remélem, ezek a történetek segítenek neked a döntéshozásban :)

2019. júl. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!