Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 100 kg fölötti lányok, van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100 kg fölötti lányok, van köztetek olyan aki eljutott addig, hogy szépnek érezze magát?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy van e olyan telt lány akinek jó az önértékelése.


(Kérlek kort is írjatok! Köszönöm szépen!)



2019. júl. 22. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
100 kg + sose lesz szép. Lehet bármit mondani, de az a testnek sem egészséges.
2019. júl. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És, ha magas?
2019. júl. 22. 19:10
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Ismerek ilyen extrém kövér nőt, akinek az önbizalma az eget verdesi. De ez azért van, mert otthon anyu-apu mindig mondta neki, hogy “kicsikém te így vagy szép, arányos, tessék egyél mégegy szallonás melegszendvicset”, ennek köszönhetően elszállt magától, de a férfiaknak szegény nem kell.
2019. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
A lényeg hogy azt hiszi hogy ő szexi, ha hurkatöltő, akkor is...
2019. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Én pont az ellentétje vagyok, nagyon sovány vagyok és hozzá magas is. Sokáig hat gondoltam magamról, hogy csúnya vagyok, nem kellenek senkinek, az önbizalmam a béka feneke alatt volt, de lassan elfogadtam magam. Hízni nem tudok, de már nem érdekel. :D

Mindennap, amikor megláttam magam egy tükörben, tükröződő dologban megjegyeztem magamnak, hogy milyen csinos vagyok és most ott tartok, hogy el is hiszem magamról. Az önbizalmam is helyén van, szeretem magam és szépnek tartom magam. :D

2019. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös.

Ez nagyon jó dolog! Gratulálok! :)

2019. júl. 22. 19:17
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
én nem vagyok 100 kg feletti, de majdnem. 92 kg vagyok. de alapvetően semmi problémám magammal. sportolok, olyan combom és vádlim van biciklizéstől, amit még az akkori edzőm is megirigyelt. :D nem aránytalan a testem, van cici, popsi. nem mondom hogy hibátlan, nyilván. de lehetne sokkal rosszabb is. :) 160 centi vagyok de az emberek mindig meglepődnek ha mondom mennyi vagyok, senki szerint nem nézek ki ennyinek. :D
2019. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez is egy pozitív megerősítés. :)
2019. júl. 22. 20:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én 95 vagyok, de hozzá meg 180 cm, széles csípő, tényleg erős csontok és vidéken nőttem fel, mindig dolgoztunk sokat, munkahelyen is sokat emelgetek, annak nagyja izom. Én szépnek érzem magamat.
2019. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Biztosan az is vagy! :)
2019. júl. 22. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!