Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet annak az oka hogy 19...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet annak az oka hogy 19 éves korom előtt nem zavart az hogy szűz vagyok, mostanában meg megőrülök emiatt?

Figyelt kérdés
Régebben mindig úgy voltam velem hogy én nem jövök be a lányoknak, és ezt elfogadtam hogy vagy lesz valamikor barátnőm, vagy nem. Mostanában meg a nap 24 órájában a szexre gondolok. És a prostikon kívül nem sok esélyem van. Pedig sportolok, magas vagyok.
2019. júl. 22. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok, csak én nem sportolok és nem vagyok magas. Prostihoz se fogok menni.

21/L

2019. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem beteheted
2019. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nézhetsz ki akármilyen jól ha a személyiséged trash. Nem olyan nehéz ismerkedni, lehet kicsit a sarkadra is kéne állnod, a lányok sajnos azt várják hogy kb.mindenben te kezdeményezz, mindezt lanyként mondom.
2019. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kisördög1 ***** válasza:
Ha sportolsz, tehát valószínűleg nem vagy szétdőlve és dagi és még magas is vagy akkor valami orbitális hiba lehet a személyiségeddel ha nem állnak veled szóba a lányok.
2019. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1-es pedig te is mehetsz prostihoz, nem tiltja semmilyen törvény. :D Sőt... a sportolást se. :D
2019. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem öregszel. Ez már a kapuzárási pánik lehet!
2019. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5

Ki van csukva, nem tudnék érzelmek nélkül szexelni (=nem kérek privátot).

Sport...be vagyok rozsdásodva, aktív testmozgástól valszeg begörcsölnének az izmaim. Nem jó kilátások, mit ne mondjak...

2019. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Pedig sportolok, magas vagyok."

Na ezért nincs sok esély. Aki ennyire... üres... érted...... nem..

2019. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem értem mi bajod egy prostival, ugyanazt nyújtja mint egy buliban egy részeg csaj.
2019. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es, nem is egyből a maratont kell mondjuk lefutni... Napi 20 perc nyújtás néhány hétig. Utána köhet a következő szint, 20 perc nyújtás, 30 perc futás, 10 perc nyújtás. Egészségesebb is leszel és a rozsdásodásod se lesz gond. :) Néhány hónap múlva akár 30 perc erősítés is beleférhet.
2019. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!