Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mást is izgat ez? Vagy ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is izgat ez? Vagy ti hogyan vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Más is felizgul arra ha nem mehet ki pisilni? Pár napja utaztam a vonaton és ott volt egy srác, láthatóan pisilnie kellett. Mondtam neki, hogy nyugodtan menjen ki, majd én vigyázok a cuccaira, de azt válaszolta, hogy őt ez izgatja ha nem mehet ki. Furán néztem rá kicsit de rá hagytam. Úgy mondta mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne. Vagy ez csak nekem furcsa és ez amúgy teljesen elfogadott manapság?

2019. júl. 22. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
engem nem izgat
2019. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen..Engem is.
2019. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért csinálja, mert ha vissza kell tartania, akkor erősíti a PC izmait is.

Nem tudom..

2019. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem elfogadott. Mast is izgat,kulonben pisi fetis nem letezne. 18/L
2019. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Persze, ha be akart volna szarni az is izgatta volna!

Idióta. Ha meg majd 40 évesen ordítani fog a vesekőtől, majd akkor is legyen izgatott!

2019. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem izgat a pisilés, inkább zavar.
2019. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2019. júl. 22. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!