Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha tetszenek a fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha tetszenek a fiatal lányok? .

Figyelt kérdés
2019. júl. 21. 10:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%

#10

Képzeld tudom mi a pedofilia, de az én szememben aki egy középkorú férfi egy 15 vagy 14 éves kislányokra izgul az pedo.

Am a kedves kérdező a 14 vagy annál fiatalabbakra bukik. Na az mi ha nem pedo?

2019. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mondta kérdező, hogy a 14 vagy annál fiatalabbakra bukik?
2019. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ő milyen korú lányokra gondol, nem kérdeztem meg tőle.

Attól, hogy a te szemedben az, az a. Te szíved joga. Én csak arra utaltam, hogy egy 14 éves ráadásul testileg is fejlett lányra "gerjedni" tényleg elég bizarr és érdekes, de semmiképpen nem pedofilia! Ezt úgy hívják, efebofília. 15-19 éves korhatár iránt érzett nemi vonzalom. Kicsit más egy 17 éves fiatal lány vagy egy 7 éves gyerek iránti vonzalom. Egyik csoportot sem védem, de imádom amikor valaki a jelentés tudta nélkül lepedofiloz egy másik embert csak azért, mert a fiatal korosztály vonza szexuálisan.

2019. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%
Arról nem is beszélve, hogy 14 éves kor felett a törvény elviekben megengedi a szexet egy idősebbel, akár 18 év felettivel is, akár 70 év felettiekkel is. Csak le nem fényképezheted meztelenül. Vicces, hogy szanaszéjjel dughatod, de ha megengedi és lefényképezed, az már törvénysértés, meg egy sört sem ihat meg.
2019. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ígérem, egy 17-19 évesről sem csinálok fényképet! Úgyhogy írhattok bátran!
2019. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kovpet ***** válasza:
100%

"meg egy sört sem ihat meg"


De, megihat. Eladni nem szabad neki.

2019. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!