Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szánalmas még ilyenkor is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas még ilyenkor is szűznek lenni? 22/F

Figyelt kérdés
Sokan mondták már hogy nem nézek ki rosszul és többször is hívtak helyesnek, jóképűnek stb, és szerintem legalább átlagos vagyok. Volt már esélyem összejönni lánnyal, de nem jöttek be vagy csak nem éreztem semmit, vagy szimplán elszúrtam azzal hogy túl sokáig vártam és most 22 évesen is szűz vagyok, pedig már rég óta zavar és nagyon meg szeretném tapasztalni milyen a szex. Kissé antiszociális vagyok, és sokáig depresszióm is volt de abba nem akarok belemenni.. de a lényeg hogy nem igazán tudok ismerkedni és nincs hozzá kellő magabiztosságom, tapasztalatom, baráti köröm stb. Most Pesten vagyok egyetemista és úgy vagyok vele hogy nem akarok tovább várni, és fizetni fogok érte csak hogy megtapasztalhassam. Tudom hogy vannak oldalak ahol ezt el lehet intézni de még nem igazán néztem utána de így nem bírom tovább. Szánalmas dolog így elveszíteni a szüzességet, vagy mások is csinálták már így?

2019. júl. 21. 00:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
22%

Én is szűz vagyok 29/F

Engem viszont nem zavar, lett volna már lehetőségem elveszteni de még nem találtam meg az igazit a szerelmet, nem bánom keresem amig szükséges.

2019. júl. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%

Én így csináltam csak 27 évesen. Évekig csak vártam a huhogó erkölcshuszárok miatt, miközben sorra szúrtam el a csajokat. Szerintem te átérzed mert pont ezeken buktam meg.

Szűzként, önbizalomhiány mellett nem lehet csajozni. Felejtsd el. Betontstabil önbizalom kell, sőt egy kis önteltség is.


Szóval átestem, dugtam egyet. Jó szar volt. Mint egy guminő 😃

...

De érdekes módon utána simán összejött egy lány, méghozzá piszokjó csaj. Nem véletlen volt állandóan kapcsolatban. Hosszútávon nem illettünk össze, de a szex jó volt. Biztosan öt is elszúrom szűzként. 100%. Azóta bulikon 2/2 lány összejött. Nem feküdtem le velük, mert nekem ennél több kell, de érezhetően jobban megy minden.Most meg előttem a világ, már nincs bennem a para 😃 jó is most szingliként, mert két fesztre még nyáron elnézek cimborákkal. Régebben sikerült 2x is ismerkednem, de azt is elbénáztam zsinórban szűzként... mert nem tudtam hogyan varázsoljam le a bugyit a lányról.


Egyszerűen csak önbizalom és szorongás legyőzése a trükk. Ne hallgass a huhogókra.

2019. júl. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
29%
#1 Verd ki ezt a romantikus marhaságot a fejedből, mert 40 évesen is szűz maradsz. Ezt garantálom.
2019. júl. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
9%

Ez az önbizalomkultusz túlgondolt dolog.


Elég ha megtalálod az utat (Tao) és tudod majd mit kell tenni

2019. júl. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
8%
Ádám, te vagy az?
2019. júl. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
3-as, jah lehet igazad van, bármennyire is undor kerülget olyantól aki nem igazán jön be, ha túl esnék rajta az dobna önbizalmon.
2019. júl. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem gáz és ezt lányként mondom, mindenki máskor veszíti el. Ha fizetni akarsz valakinek, akkor tedd meg, de később nehogy megbánd. :)
2019. júl. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Most már őszintén csak túl akarok esni rajta. Megfogadtam magamnak hogy nem leszek szűz mire 23 lennék, és már az se zavar ha egy idegennel történik.
2019. júl. 21. 00:50
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

Nyomjad akkor. A lényeg, hogy azért megbízhatót keress több beszámolóval.


Akár arcképpel is. Ne válassz túl fullos bombázót.

2019. júl. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%
Elvegyem neked? Csak nem vagyok pesti :P
2019. júl. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!