Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiakat kérdezem, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat kérdezem, mit gondoltok ezekről a mellekről? Indokolt műttetni?

Figyelt kérdés
[link]

2019. júl. 20. 00:11
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell hozzá nyúlni, kifejezetten szépnek látom azt a mellet is ami a tiedhez leginkább hasonlít.
2019. júl. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
47%
Műttesd át magad! (ha megteheted)
2019. júl. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Szépek, formásak.


Szerintem teljesen indokolatlan lenne műttetni őket.


Ha hasonló cicikkel nem vagy megelégedve, nem érzed kellően nőiesnek magad és nincs elég önbizalmad, akkor semekkora szilikon implantátumoktól se lenne.


Érdes lenne a valódi okokon dolgoznod.

2019. júl. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Szép melleid vannak.

De a linkelt képen.a csajnak màs alakú is az alapvetô mellformàlya.

Mint a régi matek példàk almát banànnal összehasonlítani.

2019. júl. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezek gyönyörű mellek. Kár volna hozzájuk nyúlni.
2019. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

ird a melledre hogy gyakorikerdesek és küld el nekem :D


Ha megteszed akkor elismerem hogy hibáztam, és kemény csaj leszel

2019. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Az ég világon semmi baj a melleddel, a pasik 95%a boldog lenne tőle :D
2019. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
47%

Nekem tetszett az első, amit linkeltél, ha ilyen a test is hozzá. Ugye nem mindegy, milyenek az arányok.


Viszont az is tény, hogy amit másodszorra linkeltél, és azon belül a második linken lévő csajszi és a melle sokkalta szebb. Ha ilyen szeretnél, akkor csináltasd meg, de jó orvost keress mert nagyon sok olyan eset is van, hogy konkrétan elrondítja a természetes szépséget.

2019. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az amit a kérdésben linkeltél nagyon tetszetős. Szép, feszes, kézbe illő és szex közben sem repked ode-oda. (Igen ez engem tud zavarni.)

Amiket válaszok köze tettél (a másodikról beszélek) szintén szépek de nekem jobban tetszik az amelyik a saját bevallásod szerint hasonlítanak a tiédre.


A kérdés az hogy miért akarod műteni. Három opciót látok lehetségesnek (tekintve hogy esztétikai értékből a melled nem szenved hiányt):


1. Másoknak, férfiaknak vagy egy bizonyos srácnak akarsz tetszeni és ezzel akarod a figyelmet felkelteni.

Ez esetben ajánlom hogy ne csináld. Nem éri meg és hidd el a legtöbbünknek a mell az mell. Legyen akármilyen (extrém dolgokat kivéve) annak örülünk. Valamint sokaknak a műtét utáni mell nem fog tetszeni. Meglátszik rajta tudni fogják mi a pálya és műanyagnak érzik.


2. Más nők felé akarod kimutatni a nőiségedet ezzel dominanciát kinyilvánítani felettük.

Ezért se műtsd meg mert a többi nő valószínüleg utálni fog érte.


3. Nem érzed jól magad a bőrödben és ettől várod a megváltást.

Ebben az esetben lehetséges megoldás lenne a műtét de nem ajánlom hogy beleugorj. Menj el pszichológushoz és fejtesd fel vele hogy mi lehet az ok emögött. A válasz meglepőbb lehet mint gondolnád és lehet hogy lelki kezelés után el is menne a kedved a műtéttől.


Remélem tudtam valami hasznosat mondani

23f

2019. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Mickbro ***** válasza:
Nagyon szépek.
2019. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!