Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szexelnétek olyan helységbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szexelnétek olyan helységben, ahol nincs ablak, és nem tudtok szellőztetni?

Figyelt kérdés
Voltatok már ilyen helyzetben? Mondjuk egy spájzban, ahol nincs ablak, és ott marad az izzadság, punci, sperma szag.

2019. júl. 17. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Spermának nincs szaga max a puncidtól lesz büdös a farkad.
2019. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Nincs szaga??

Hogy ne volna 😂😂😂

Szerintem rettenet büdös.

Nagy részt fehérjéből áll,ami ha elkezd bomlani, irgalmatlan tud lenni.

2019. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a punci zsírtól lesz büdös a pénisz, amíg a sperma maximum egy taknyos zsebkendővel azonos.
2019. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

legközelebb szagold meg alaposan azt a zsebkendőt amibe beleereszted és utána mondj olyat, hogy a spermának/ondónak nincs szaga


kérdező: a kérdés, hogy mennyire félsz a lebukástól? Nagymama 5 perc után be fog menni a spájzba és gáz lenne ha megérezné?

2019. júl. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Az én spermám nem büdös, nem tudom ti mit csináltok?
2019. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Spájzban nincs ablak?

Érdekes...

2019. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még ilyen, de nem gondolom h olyan büdös lenne a helyiség szex után h azt vki azonnal kiszagolná. A spermának van egy kis szaga, de nem vészes, punci(ha tiszta, ápolt, egészséges) akkor nincs szaga. Esetleg ha gumit használtok,na annak van egy idő után gumiszaga de kb ennyi.


L

2019. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Persze aztán beraknék gyorsan valami szagosító anyagot, árut, élelmiszert, például három négy kolbászt, egy félbevágott füstölt sonkát, azok tutira elnyomnak minden "szagot"😆😆
2019. júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Én még olyan spajzt nem láttam ahol ne lett volna ablak. Te hol élsz kérdező? Pincében?
2019. júl. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze.
2019. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!