Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha tetszik anyum...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik anyum barátnője?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk épp egy korban.. :(

2019. júl. 16. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És anyud barátnője?
2019. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szingli, mozdulj rá; ha házas, felejtsd el. Nem hiszem, hogy Anyud a legnagyobb probléma az ügyben. :)
2019. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bummer ***** válasza:
84%

Nekem is volt ilyen. Gyerekkorom óta ismertem. Épp 20 voltam, anyám barátnője akkor 39, a fiával jó haverok voltunk. Éppen elvált úgyhogy rámozdultam egyik alkalommal mikor hozzájuk jártam (laza nagydumás volt, nem voltam 14 mikor egyszer láttam zuhanyból kijőve lehajolva semmiben és nem zavarta).

Egyetlen jó szex lett belőle. De semmi több. Akkoriban már egyedül laktam és nem volt ezért kínos családos találkozós gond, ráadásul pont megcsalás miatt vált el, de valahogy sose jött össze ismétlés.

Nekem fiatal férfiként ez nagy élmény volt, neki lehet egy jó alkalom, főleg mert ismert és tudta milyen vagyok, de sose lett semmi következmény vagy folytatás.

2019. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kumbej ***** válasza:
100%
Hasonló velem is volt pont tavaly. Ahova sok éve járunk nyaralni ott a szállásadó hölgy. Családi barát volt és anyum barátnője. Kimentem napozni és kiült mellém ő is, jót beszélgettünk. Bementünk konyhába és ott kicsit komolyabb szexuális élményekről meséltünk egymásnak, majd adta a helyzet megcsókoltam és utána minden jött magától. Én akkor voltam 20 a hölgy pedig 43. Ha szingli akkor simán mozdulj rá, ha pedig férjezett asszony akkor akkor lehet nem jó ötlet játszani a tűzzel. De amúgy a köröd sem mindegy, ha pl. 15 vagy anyud barátnője meg 30-as évei elején van akkor felejtős.
2019. júl. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha 20körül vagy ő pedig singli akkor moccanj.

Egyébb esetekben felejtős.

2019. júl. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csendben rántsd ki rá. Nem szerencsés kikezdeni vele, mert 2 kimenetele lehet.

A) Nem megy bele. Innentől rohadt ciki lesz köztetek a viszony.

B) Belemegy. Anyukád elvesztett egy barátnőt, sőt, lehet hogy neked is megromlik vele a viszonyod.

Viszont fantáziálni egyáltalán nem ciki.

2019. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!