Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy egy idegen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy idegen pasinak nem engedi megy egy nő hogy kinyalja, de egy pasi tuti megengedi egy idegen nőnek hogy leszopja?

Figyelt kérdés

Főként ha fizet is érte. Pénzért bármilyen nőnek odaáll egy pasi, míg egy nő pénzért sem megy bele.

Pedig nincs különbség. Vagy van?


2019. júl. 11. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Egy férfinek mindegy hogy egy útszéli szopja le vagy egy bombanő..tisztelet a kivételnek.

Viszont egy nőnek azért mások az igényei.. Az mégiscsak egy puncikahh

2019. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Én megengedem hogy egy idegen pasi kinyaljon, abban az esetben ha szimpatikus. Szerintem van más csaj is így ezzel. Amúgy meg ha pl egy buliban egy csaj összeszed egy pasit, akkor az is idegen, mégis valószínűleg kinyalja a csajt..
2019. júl. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Egy normális nőnek szüksége van bizalomra és érzelemre, hogy valakivel intim viszonyba kerüljön.
2019. júl. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Én nem nyalnék ki bárkit😂
2019. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Egy nőnél a nyalás mindig belsőségesebb kapcsolatot feltételez, mint egy alkalmi, ezért nem igazán engedjük alkalmiban.
2019. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%

Utolsó, te is tudsz marhaságot beszélni!

A petting az alap!

Alkalmiban esetleg nem engeded hogy szétkúrja a segged, mert ahhoz bizalom kell. Dehogy kinyaljon? Hagyjuk a kabarét!

2019. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kölcsönös a szimpátia és le akarok feküdni vele, akkor én bizony megengedném annak az idegennek, hogy kinyaljon😀
2019. júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

én meg engedtem hogy kinyaljon, le is szoptam és a számba élvezett, le is nyeltem. pedig akkor találkoztunk először, igaz előtte chateltünk.

38N

2019. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért akármilyen idegen nőnek én nem engedném, hogy leszopjon.

Elsőre azt hinném valami átverés, aztán megfordulna a fejemben, hogy lehet igy akar kirabolni.

Pasiknál is kell ám a szimpátia és az ismerkedés.

2019. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9#-es! Hozzátettem hogy tisztelet a kivételnek


1#-es vagyok.

2019. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!