Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány, akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, akit zavarja hogy nagy a melle? A pasitok hogy áll hozzá?

Figyelt kérdés

Nekem elég nagy mellem van a testemhez képest. Kb 170cm vagyok, 59-60kg,és 75D mellem van. Sokszor mondják hogy tényleg szép, meg rákérdeznek hogy igazi-e, meg szerintem is feszes, de én egyáltalán nem szeretem. A hasam viszonylag lapos, és lehet nekem azért tűnik furcsának hogy nagyobb a mellem. Régebben kb semmi fenekem nem volt, ezért elkezdtem rá edzeni hogy kb valamilyen "arányban" legyen a mellemmel. Szóval hogy ne legyen az, hogy felül "léggömb" alul meg deszka. A fenekem már kikerekedett, de még mindig zavar a mellem.

Még szűz vagyok, de több olyan helyzet is volt, mikor az akkori pasimmal meztelenek voltunk egymás előtt. Engem akkor is nagyon zavart a mellem, hiába mondta hogy szerinte szexi. Néha ruhában is furcsán érzem magamat, mert van a kerekebb fenekem, aztán egy lapos has, utána pedig a nagy mell. Néha én magam is azon gondolkozom, hogy tényleg olyan mintha plasztikáztatva lenne, pedig nem. Ez valami genetikai dolog lehet, mert a családban kb minden nőnek ilyen a melle.. Annyira irigylem azokat akiknek formás, B-s mellük van.

18 éves vagyok, fog még továbbra is nőni? Illetve lányok, akiknek szintén nagy melletek van, nem zavar? Vagy esetleg meg vagytok vele elégedve? A barátotok mit szól hozzá?


2019. júl. 11. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenél:)
2019. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Enyém jóval nagyobb a tiedtől :) kb csak ez van rajtam ami feldob;) es szeretem őket nagyon is.páron is , remekül lehet velük jatszani.

Fogadd el neked ezt dobta a gép !

2019. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én bár férfi vagyok. De a 19-23 éves barátnoimnek például nottek kicsit még a fogamzásgátlo szedésétol.


Ami a sima novést illeti, a férfi szememmel lesett mellek alapján ha statisztikát vonok belole, akkor ebben a korban már nem nonek tovább. Inkább ugy tunik, mint ha utána olyan 30 korul változna még talán látványosabban a noi test, amikor mintha talán még none kicsit. Lehet csak a formája teszi, vagy lehet akár a szulés is, de nekem ilyen erzesem van.

27F

2019. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem

tuti bejonnel

2019. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pic or didnt happen
2019. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

95F vagy 95G a méretem, úgyhogy az enyém tényleg nagy. Sajnos. A pasik szeretik, lehet gyúrni, cirógatni és látványnak sem rossz, de én utálom. Fáj a hátam a nyakam miatta, és nehezen találok szép fehérneműt. 2 terhességen már túl vagyok, akkoriban még nagyobbak voltak, már kb a kibírhatatlan kategória.

A férjem mindig szerette, hogy ilyen nagyok, de én utálom, mert a méretük miatt a formájuk sem a régi már, így pl szexuálisan frusztrál bizonyos szinten

2019. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!