Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kifolyt spermával ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kifolyt spermával ti mit kezdtek?

Figyelt kérdés
Kicsit hülye a kérdés, de nekem ez mindig olyan negatív dolog, hogy szex után ugye folyik ki belőlem a sperma, olyan lesz minden, zavaróan nedves és ragacsos, ezért ugye le kell törölni magunkat. Számomra olyan illuzióromboló, hogy pár percnél tovább nem tudunk feküdni az ágyban egymást ölelve, mert ragad a lábam, hasam, párom is, ha hozzábújok, és nedves az ágy, takaró stb. Olyan jó lenne egyszer csak egymást ölelve, ahogy mindketten elélveztünk, elaludni. Kicsit kiábrándító a gondolat, hogy egy életen át mindig zsepit odakészítve kell szexelni és mindig felkelni utána, megtörölni magunkat vagy épp lezuhanyozni. Ez csak engem zavar? Ti amúgy zuhanyoztok utána mindig, vagy csak megtörlitek magatokat, vagy még az sem?
2019. júl. 10. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Le kell törölni
2019. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Nyeld le, vagy tömd be magad zsepivel :D
2019. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Óvszer vagy tényleg nyeld le.
2019. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Most komolyan? Van, hogy lenyelem, leginkább orális szexnél, de nyilván nem fog minden egyes együttlétünk így végződni.. többnyire a párom úgy élvez el, hogy bennem van. Előtte van orál nálunk általában, az egy dolog, de itt msot nem erről van szó.

Gumit sem sezretnénk használni. Azt csak a kapcsolat legelején szoktam, hosszútávon sose. Nem is tudom, van-e aki hosszútávon is állandóan gumit használ..

Tényleg enynire nehéz válaszolni normálisan egy kérdésre?

A kérdés az volt, hogy TI mit csináltok, letörlitek-e mindig és ennyi, vagy zuhanyoztok mindig, vagy mi. Meg hogy mást is zavar-e esetleg.. nekem kicsit nehezemre esik elképzelni, hogy majd mondjuk házasként is a következő 50 évben minden együttlét után mindig törölgetni kell mindent, és nem lehet csak simán élvezkedni utána is.

2019. júl. 10. 21:46
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha felnőtt az ember a szexhez akkor tudja mivel jár. Letörlöm a legtöbbször vagy esetleg zuhany ha pont előtte van a szex. Mi inkább orális szexnel szoktunk nyugodtan egymás mellett feküdni 🙂
2019. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Készíts kéz alá nedves popsitörlőt. Én azzal szoktam ezt a "gondot" megoldani. Így legalább nem lesz olyan az ágynemű, meg nagyon ti sem.

Én szeretek szex után letusolni, főleg ha belém élvez a pasim.

2019. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne minden alkalommal a torkodba élveznie a srácnak ha ekkora gondot jelent, hogy hova folyik a cucc??? ??

A legegyszerűbb valóban az ha lenyeled. S utána mehet a második menet nyalással kezdve. Nem minden férfi nyal ha már teleélvezett valamit. Látod neked se lenne rossz a fenti eset.


egyébként valóban az a helyzet amit itt fentebb már írtak: ha dugsz, készülj fel papírzsebkendővel, papírtörlővel és legyen kéznél a végén.

2019. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem mindenkinél van 50 éven keresztül azonnal törölgetés, van, igen, hogy összebújnak szeretkezés után, nem mindig kell zuhanyba rohanni.

Hogy hogyan? Egyszerűen másnak máshol van az ingerküszöbe, nem érdekli a nedves ágyhuzat, vagy éppen mondjuk a ragacsos comb.

Ha te nem tudsz ezekkel az érzésekkel megbarátkozni, de igényled az összebújást enélkül, akkor valóban dugaszold be papírzsepivel az éppen érintett testrést (párom is tesz így néha), vagy esetleg hagyd magadban a párodat összebújás közben, és ő állja el a kifolyó sperma útját, az is működhet.

Ehhez kell egy szerencsés adottságú személy párodként, aki nem ernyed el ejakuláció után sem, szóval ez ritka.

2019. júl. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Ezért undorodok a szextől!


A gyomrom kavarog ha ilyet olvasok, mi lenne ha át is kéne élnem..?


F/41

2019. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!