Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 16 éves és 29 éves személyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves és 29 éves személyek között legális a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Akár szexuális is. Valahogy belekeveredtem félig meddig akaratom ellenére
2019. júl. 9. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Igen.
2019. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze.. akaratod ellenére mi?
2019. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A fiatal kora miatt nem akartam tőle semmit, de nagyon izgatja a fantáziám. Nagyon vonz. Tudja hogy hogyan kell felizgatni
2019. júl. 9. 23:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. 14 felett legális a szexuális kapcsolat is.
2019. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%

Majdnem 30 évesen erre futja. Gratulálok... Még csak korhatáros filmre sem ülhettek be együtt.


Az meg mit jelent, hogy az akaratod ellenére történik mindez? Zsarolnak? Fegyvert szoritanak a fejedhez?

2019. júl. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 subrette ***** válasza:
100%
Betöltötte a beleegyezési korhatárt. Legális. Akarata ellenére: a lány elcsavarta a fejét. Van ilyen.
2019. júl. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha megnézitek a mai 16 éves csajokat, szerintem érthető a kérdező problémája. Ilyenkor a legszebbek, 16-18 évesen, még feszesek, hamvasak.
2019. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na megjott a kötelezően megjelenő "a MAI gyereklanyok olyan szexisek, hogy a szegény, szerencsétlen férfiak agyát teljesen osszezavarjak" osztag.


Mintha nem állna mögöttünk tobbszaz generációnyi véglény, akiknek az éppencsakhogy nemileg érett kislanyokra állt csak fel.

Hamvas = nem felnőtt, gyermeki.

Legalább gerincetek lenne és ne próbálnátok ezt más köntösbe bujtatni, mint ami.


Aki még nem tud nemet mondani egy jóformán gyereknek, az kasztráltassa magát.

2019. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy 16 de főleg egy 18 éves lány már nem gyerek, hanem kifejlett nő, legalábbis testileg. Agyilag nem biztos. Ha te nem tudsz különbséget tenni, az a te bajod. A hamvas nem egyenlő a gyermekivel. A hamvas ebben a szövegkörnyezetben azt jelenti, hogy nőiességében már teljes, de mégis fiatalos. A férfiak nem szerencsétlenek, mert tetszenek nekik ezek a lányok. Én már 21 vagyok ugyan, de szeretném hinni, hogy még hamvasnak számítok. A szerencsétlen te vagy öreg, aki akkor érzi jól magát ha köpködni tud valakit...

21/L

2019. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
E/r én is szeretem az idős pasikat igen fiatalon... Te meg egy elkeseredett randa nyomi lehetsz aki fikáz mindenkit.
2019. júl. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!