Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuálisan mennyire vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan mennyire vonzó egy ilyen alak?

Figyelt kérdés
[link]

2019. júl. 9. 15:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hát én ugyan nő vagyok,de az ilyen testalkat tényleg nem valami esztétikus!De egy kis mozgással simán javíthatsz rajta,ha te vagy a képen vagy neked is hasonló kinézeted van.
2019. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
bottal se
2019. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Van az az ital mennyiség!

😀😂😂

2019. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Ha szép az arca és intelligens a személyisége.
2019. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ez fiú vagy lány? XD


De hátul nagyon deszka szegény. Ellenben, arra lehet edzeni!

És nem is olyan biztos, hogy az arca olyan nagyon csúnya... azt csak látva lehet megmondani :).

2019. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Elmegy.
2019. júl. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Átlagos.
2019. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki itt jön a biztos nem dumával, azt el ne hidd. A p**ci az mindnek kell, úgyhogy ha a lány szimpi, és kedves pont tennének rá, hogy lapos e a feneke vagy sem.
2019. júl. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
76%

Löttyedt, de szerintem akár kb fél év alatt megfelelő étrenddel és mozgással már kihozható egy igencsak vonzó alak. Jövő nyárra, ha kitartó vagy szerintem teljesíthető bőven :)

Lehet mondani, hogy arc, vagy személyiség számít, vagy csak a belső, de én ezzel nem értek egyet. Már csak az ember saját egészsége miatt fontos némi mozgás, de még ennek hiányában is figyelni az elhízásra. Meg valahogy magabiztosabb az ember, ha jól érzi magát a bőrében. Nálam egy lány esetén fontos mindkettő egyaránt. Nem alapozok csak az egyikre, mivel hiába számomra tökéletes alakja van, ha elviselhetetlen a személyisége. Vagy hiába tök kedves, aranyos, stb ha nem vált ki belőlem semmiféle nemi vonzalmat. Persze minden téren nem lehet senki se tökéletes, de tőlem távol se álljon.

Egyébként alak terén az ideálom a tipikusan vékony, nagyon vékony lényegében modell alak, vagy pedig még nem túlságosan izmos, de lényegében szintúgy vékony "sportos" alak. És a nagy mell, fenék sem nyeri el az ízlésem, legyenek arányosak. Te alakodból pedig szerintem sok minden kihozhatónak tűnik, viszonylag kevés időn belül. Nem kell az én ízlésemnek megfelelően, hanem ahogy te jónak látod. Nyilván nem vagy megelégedve jelenlegi alakoddal, mivel akkor a kérdés se létezne. Vagy ha van párod, akkor ő mit gondol róla. Valahogy szedj ki belőle egy őszinte véleményt, de semmiképp se háborodj fel rajta... Lehet neki így is megfelelő, vagy más számít jobban nála

2019. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy pasi?!
2019. júl. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!