Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire elítélendő a mai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire elítélendő a mai világban?

Figyelt kérdés
Mennyire elítélendő az hogy a báttyámmal vesztettem el a szűzességem? Fiatalok voltunk mindketten és fel akartuk fedezni a másik nem testét
2019. júl. 6. 20:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%
ha nem édesgestvéred hanem mostoha akkor oké. de ha vér a véredből az gusztustalan és beteg dolog..
2019. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%
Ez régen és most is elítélendő, és gusztustalan. Szegény szüleid :(
2019. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon, és nagyon betegek vagytok!!


L

2019. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
Hallottad már azt a szót, hogy "VÉRFERTŐZÉS" na amit csináltatok az az volt és a törvény keményen bünteti. De ha nem vérszerinti testvéred akkor egészségedre.
2019. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 he84 ***** válasza:
25%
A társadalom elítéli. Ám vannak emberek páran, akik nem ítélik el. Én nem ítélem el, megértem ha ennyire kíváncsiak voltatok. Ám ritkán olyan is van, hogy 2 testvér egymásba szeret valóban és azért szexelnek. A legtöbben azért ítélik ezt el, mert nagyon furcsának vélik és azt hiszik, hogy mindenképp vérfertőzés lesz az eredménye, ami valóban rossz. Pedig ez nem igaz, nem mindig vérfertőzés az eredménye, ha megfelelően védekeztek, mint bárki más, aki nem akar gyereket. Ugyanis ha nincs gyerek, nincs vérfertőzés se. Trhát a lényeg, hogy testvérek is gond nélkül szexelhetnek, ha úgy vélik, csak ne legyen gyerekük. Ettől még a ti érdeketekben jobb ha titokban marad ez, lehetőleg még a szüleitek előtt is.
2019. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
25%
Tényleg lényeges, hogy hány évesek voltatok? Ha elég fiatalok akkor miért ne?
2019. júl. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha mostoha testvérekről van szó, akkor abban semmi undorító nincs. Ha igazi testvér...arra inkább nem írok semmit, mert kitiltanak. Nem értem, hogy valakinek hogy lehet az elfogadható. Beteges.
2019. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!