Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nálatok mennyit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mennyit számít egy srácnak a pénisz mérete?

Figyelt kérdés
Nálatok mennyire befolyásolja ez a kapcsolatot? Mekkora az ideális méret, ami tetszik nektek?
2019. júl. 4. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Szia. Ez mindenkinél más. Átlagban a méret is számít persze. Nyilván a játékosság a lényeg de a méret is. A nagyobb pénisszel több pózt el lehet érni amivel nem lesz mindig ugyanaz a szex.
2019. júl. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Számít. Egyszer volt egy tíz centis bennem. Besírtam és a végét vártam. Egy 16os már azért jó, de vékony virsli legyen, mert az inkább harangnyelvnek jó csak.
2019. júl. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Számít. Se a túl kicsi, se a túl nagy nem jó. Volt mindkettőhöz szerencsém, és inkább legyen túl kicsi, mint túl nagy. Az utóbbi tud fájni, és az megöli a libidót, az előbbi maximum nem túl élvezetes, de ott a srác keze meg nyelve, tehát a szex maga lehet még jó. Sokat dob a szexen, ha méretben összeillünk, ha hosszra és vastagságra pont passzolunk, ami annyit tesz, hogy érzem ahogy teljesen kitölt. Mindig azt hittem, hogy a hüvelyi orgazmus egy mítosz, egészen addig, amíg a mostani párommal át nem éltem. Neki pont olyan mérete van, hogy pont nem túl hosszú, pont nem túl vastag. Kellemesen feszít és kitölt. Maga a pénisz mérete nem befolyásolja a kapcsolatot. A szex milyensége befolyásolja. Rossz vagy nem kielégítő szex mellett nem működik. De a jó szex nem annyira a pénisz méretén, mint inkább a partner hozzáállásán múlik. 22/N
2019. júl. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Számít! Szeretik a nagyot. Fáj vele a szex? Ha orgazmusuk van tőle az se érdekli őket, csak legyen kielégítve!
2019. júl. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!