Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mióta elvesztettétek a szüzess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta elvesztettétek a szüzességetek, mi volt a leghosszabb idő szex nélkül és miért?

Figyelt kérdés

2 év. Elég későn vesztettem el. Szakítás után nem lett új nőm, de idén talán már lesz. Bár szex akkor se biztos, csak házasság után szeretnék rögtön óvszer nélkül beleélvezni.


28F


2019. júl. 4. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:

pár hónap, lehetőségem mindig volt/van, viszont ha lelkileg nem úgy állok, vagy nincs olyan akire annyira vágynék, akkor offos a téma


26F

2019. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fél év volt a leghosszabb. Mert szakítás után voltam, és nem kívántam más pasival lenni, de rájöttem h ha csak nyalogatom a sebeimet akkor azzal csak magamnak nehezítem meg a dolgot.


L

2019. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

10 éve.

N

2019. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Kb 4-6 hét volt eddig a legtöbb, külföldön volt az akkori pasim. Elég szörnyű volt, már egy hét után is feszülök, nagyon hosszú időnek éreztem.

21

2019. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
#3. Azt azért nem hiszem. 🙂
2019. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Kb három hét... Egy alkalom volt amikor engem dobtak, és nagyon szarul esett, nem kellett a szex sem. Minden más pasimat én dobtam.
2019. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Apivorous ***** válasza:
10hónap, egy szakítás annyira megviselt, hogy nem vágytam senkire utána egy ideig.
2019. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. hónap eléggé kivagyok már, de sajnos meló ilyesmi miatt nem nagyon tudok eljárni ismerkedni 20/F
2019. júl. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!