Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki vagyok éhezve az orálra!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagyok éhezve az orálra! Ez normális?

Figyelt kérdés
22 vagyok,nem vagyok szűz,de jobban izgat,mintha kefélnének! Nagyon-nagyon vágyom rá,folyton ezen kattogok. Ez normális? Komolyan mondom mintha tini lennék még mindig....

2019. júl. 4. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Adni vagy kapni? Normális. Èn is
2019. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Azért ugye legalább ujjazod magad közben? ?)
2019. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Adni szeretem. Komolyan mondom mintha fuggoje lennek...
2019. júl. 4. 21:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, nekem csinálhatod, h lány vagy. :)
2019. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj én mit nem adnék egy kiadós nyalásért egy odaadó férfitól! Ah
2019. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5: Elég csak egy lakcímet... :)
2019. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van úgy hogy én is szeretek Adni és szeretem felfalni a puncit vagyis élvezetekig nyalni..!
2019. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is, csak én a nyalásra. F
2019. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is ígyvagyok hogy jobban szeretném mint a szexet.

25/f

2019. júl. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én házas vagyok nemrég óta, tehát én nem ajánlkozom, de feleségem sokszor kéri szájba, hogy oda élvezzek el. de én is szeretem pl nézni a bukkake filmeket, keress rá a neten. én szeretek utána csókolózni is vele,é s a csajaim is élvezték. arcuk, szájuk tele volt, és szerettem úgy csókolni őket, több be is pörgött ettől, és még párszor kicumizta belőlem... voltam több csoportos szexben is, de sajnos bukkake partin nem. De voltam pár sok pasi pár csajosban, ott fröcsögött rájuk rendesen, volt aki szájra, arcra szerette. Ha feleségem nem csak kettesben akarné, én megengedném neki hogy még pár pasi élvezze le az arcát, száját, én is szeretem nézni, és élvezet látni amikor ő, vagy volt barátnőim is oda voltak ettől.
2019. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!