Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek baj az ha 3-asban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj az ha 3-asban akarok lenni egyszerre 2 fizetős csajjal? Máshogy szerintem nem tudnék összehozni 2 csajt egyszerre.

Figyelt kérdés
2019. júl. 4. 12:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem baj, legyen 3 csaj!


28F

2019. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha 1 össze jön akkor ott össze jön a 2is. Nem kell rögtön prostikhoz rohanni és egy valag pénzt fizetni mert Duplán fizetsz ugyanazért az időért. Szóval érted. Lehet hogy élménynek jó De hogy vékonyabb lenne a tárcád az is biztos
2019. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát nem sok csaj rajon az ötletért, hogy egy másik idegen csajjal benne legyenek.
2019. júl. 4. 12:10
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

A pasik között a két csajos édeshármas az a menőség fokmérője. Nem arra vágynak a pasik, hogy nyalni meg dugni tudjanak egyszerre, hanem arra a büszkeségre, hogy ők ennyire ászok, hogy két nőt megszereztek.


Namost két prostival ugyanez, az a lúzerség legalja, a duplanulla, a vizesnyolcas, amit akarsz. A lényeg, hogy ultragáz.

2019. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
lúzerság legalja?A prostizás az igen, de ha az embernek bakancslistás dolog, hogy egyszerre két nővel legyen ágyban az miért lúzerság?
2019. júl. 4. 12:16
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha viszonylag jó pasi vagy, akkor szerintem nagyon sok nő benne lenne a hármasban. Én és a barátnőm is voltunk már hármasban. Szerintem inkább olyan csajokat keress, akik ismerik egymást, és nem full idegenek. Úgy nagyobb valószínűséggel vannak benne.

22/L

2019. júl. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert fizetsz nekik. Mert annyira nem vagy jó csávó, hogy akarjanak a nők, fizetned kell. Ez pedig gáz
2019. júl. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát ez az hogy annyira nem vagyok jó pasi, így sincs nőm, nem hogy kettő egyszerre, de azért vágyam lenne. Nem vagyok egy kiéhezett őrült állat, de úgy egyszer kipróbálnám milyen, nem a menőzés miatt, hanem csak úgy az élvezetek miatt.
2019. júl. 4. 12:21
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igazad van,lehetetlen két csajt találni ahová beszállhatsz. Csak így. Régen én is akartam két csajjal,nem vagyok rossz pasi de nem sikerült soha. 35F
2019. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez sok dolgon múlik azért szerintem , nem elég egy nőt felszedni, hanem még az is, hogy a két nő is rábólintson, hogy egymásnak is teljes mértékben megfeleljenek, ez még a jó pasiknak sem egyszerű szerintem, nem akarok kifogásokat gyártani, de ez már a csajozásnak egy teljesen magasabb foka szerintem.
2019. júl. 4. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!