Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha meztelenül alszik egy pár,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meztelenül alszik egy pár, jobban össze tudnak akadni szexre? Milyen sztoritok van, ha vetkőzni már nem kell?

Figyelt kérdés
2019. júl. 4. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

mi régóta meztelenül alszunk

reggelente jó pár alkalommal volt hogy megcsókol és utána minden mehet simán


vagy például volt hogy sétáltam előtte meztelenül fürdés és spontán szex alakult ki

2019. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igazából meztelennek se kell lenni. A bugyit félre lehet húzni, vagy egy kicsit lejjebb, a pélót elég elővenni, és mehet is.


Vagyis... nálunk rendszeres volt, hogy úgy aludtunk el, hogy én hátulról átkaroltam. Nosss, exem elég sokszor "fészkelődött" nekem butának meg kellett pár hét, mire rájöttem, hogy nem csak helyet keres, vagy játszik, hanem ilyenkor vagy egy gyors menetet akar, vagy azt, hogy legyek kicsit benne alvás előtt

2019. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!