Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok izgatónak tartanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok izgatónak tartanátok egy akkor megismert pasival bemenni egy szobába és levetkőztetni egymást?

Figyelt kérdés
Egyszer olvastam egy ilyen kísérletről
2019. júl. 3. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az a szoba egy próbafülke egy drága boltban, akkor igen.
2019. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Igen, de nem hissem, hogy meg is tenném
2019. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Ha már megismertem, akkor egy próbát megér.

2019. júl. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem azért válaszolok egy kérdésre, hogy aztán privátokat várjak; így köszönöm, de nem fogok válaszolni!

Én ide nem ismerkedni járok, mert nincs szükségem rá!

2019. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem
2019. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Előfordult már hasonló. Buliban találkoztunk, nem nem disco, csak úgy 20-30 emberes házi buli, még csak inni is alig, de jól el voltunk. Bemutattak minket egymásnak, fél óra múlva már az emeleti szobában voltunk. Ja és végül 1,5 évig együtt voltunk.

2019. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!